مقدماتی جام جهانی 2018؛ تساوی بولیوی و برزیل

تهران - ایرنا - دیدار تیم های بولیوی و برزیل در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 که تاثیری در جدول رده بندی نداشت با تساوی بدون گل به پایان رسید.

به گزارش بامداد جمعه ایرنا، هفته هفدهم از مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در منطقه آمریکای لاتین، پنجشنبه شب با دیدار بولیوی و برزیل آغاز شد که این بازی با تساوی صفر بر صفر به پایان رسید.
نتیجه این دیدار تاثیری در جدول رده بندی نداشت، چراکه برزیل پیش از این صعود خود را قطعی کرده بود و بولیوی نیز امیدی برای رسیدن به جام جهانی ندارد.
بولیوی با حمایت تماشاگران خود در شهر «لاپاز» در این دیدار خانگی تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام داد ولی به خواسته اش نرسید و برزیل نیز که با ستارگانش وارد میدان شده بود در گلزنی موفق نبود.
در سایر دیدارها و از ساعت 30 دقیقه بامداد امروز (جمعه) تیم رده دومی اروگوئه به مصاف ونزوئلا رفته است که نیمه نخست این بازی بدون گل همراه شد.
از ساعت 3 بامداد و در دیداری سرنوشت ساز، آرژانتین که برای صعود نیاز مبرمی به پیروزی دارد از پرو میزبانی می کند.همزمان شیلی به مصاف اکوادور می رود و کلمبیا در خانه خود و در رقابتی با اهمیت میزبان پاراگوئه است.
شبد**ورزشی**3783**1010
خبرنگار: امیر میرزاییان**انتشار:حسن معظمی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال