مسابقات بین المللی کشتی جام کرکین / سهم ایران یک طلا و یک برنز

تهران - ایرنا - رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه امروز (یکشنبه ) با معرفی برترین های وزن های مختلف پایان یافت تا تیم ایران با کسب یک طلا و یک برنز به کار خود در این رقابت ها پایان دهد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون کشتی در دومین و آخرین روز رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین، در وزن ٨٦ کیلوگرم اسماعیل محمودی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر ابراهیم اف از آذربایجان را شکست داد و کامران قاسم پور دیگر نماینده کشورمان در این وزن نیز با نتیجه ٦ بر صفر از سد سولیف از ازبکستان گذشت.
قاسم پور در دور دوم مقابل محمودی با نتیجه ٥ بر یک پیروز شد تا محمودی از دور رقابت ها کنار برود و قاسم پور نیز در دور سوم مقابل « زائور ماکی اف »از روسیه به میدان برود و با پیروزی ٤ بر ٣ در برابر این حریف راهی نیمه نهایی شود.
قاسم پور در مسابقه نیمه نهایی با ناداوری نتیجه را ٤ بر ٥ به «آموشف» از روسیه واگذار کرد و با ازدست دادن شانس فینال راهی رده بندی شد.
دومین نماینده ایران در وزن 86 کیلوگرم در دیدار رده بندی نیز مقابل حریف دیگری از روسیه مسابقه داد و با شکست از حریف به مدال برنز این رقابت ها رسید.
امیررضا امیری در وزن ١٢٥ کیلوگرم در دور اول نماینده لهستان را ١٥ بر ٥ برد اما با دو شکست مقابل کشتی گیران روس از دور مسابقات کنار رفت تا تیم کشتی آزاد ایران در جام بین المللی دیمیتری کرکین روسیه با کسب طلای روز نخست یونس امامی و برنز کامران قاسم پور کار خود را در این دوره از رقابت ها به پایان برساند.
رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین روسیه با حضور کشتی گیران 19 کشور از روز گذشته (شنبه ) آغاز شد و امروز با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران وجهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828 ** 1418
تنظیم کننده : خدیجه روزبهانی ** ناشر: مریم برزآبادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال