توضیحات شهردار اقبالیه در خصوص انتشار تصویری از این شهر در فضای مجازی

قزوین-ایرنا- شهردار اقبالیه قزوین در خصوص انتشار تصویری با عنوان اعتراض مردم اقبالیه به آسفالت نشدن یکی از خیابان های این شهر با کاشت کاهو و سبزیجات در آن در فضای مجازی که بازتاب زیادی داشت، توضیح داد.

مهران اکبرپور روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در صحت این ماجرا و اینکه فردی با انگیزه های نامشخص اقدام به این کار کرده بحثی نیست اما اقدام کانال ها و رسانه های خبری در روزهای اخیر با انتشار خبری با عنوان شهروندان اقبالیه با شخم زدن یکی از خیابان ها به دلیل آسفالت نشدن در آن به کشت سبزیجات اقدام کردند،کار صحیح و اخلاقی نبود.
شهردار اقبالیه گفت: شخمی در کار نبوده و شیارها و پستی بلندی هایی که در تصویر منتشر شده مشاهده می شود، مربوط به خاکبرداری و فعالیت ماشین آلات شهرداری بوده است.
وی اضافه کرد: تصویر منتشر شده در فضای مجازی مربوط به خیابان امام رضا(ع) اقبالیه است که شورای اسلامی شهر در دوره قبل تصمیم به ساماندهی آن و پوشاندن کانال آبی که از مجاورت خیابان عبور می کند، گرفت.
اکبرپور با بیان اینکه در دوره سرپرستی شهرداری و پیش از مسئولیت بنده برای تسریع در اجرای طرح، لایه برداری از این خیابان به انجام رسیده بود،افزود: فردای پس از معارفه بنده به عنوان شهردار از این طرح بازدید کردم و خواستار مشاهده نتایج آزمایشگاه خاک پیش از آسفالت خیابان شدم و پس از بررسی آن مشخص شد تراکم لازم برای لایه زیرسازی این طرح بدست نیامده و به همین دلیل دستور دادم تا برای رسیدن به شرایط مناسب برای اسفالت کمی صبر کنیم.
وی با بیان اینکه از زمان اجرای عملیات این طرح کمتر از یک ماه زمان گذشته است،افزود: اگر زودتر اقدام به آسفالت این خیابان می کردیم در فصل زمستان شاهد تخریب و آسیب دیدگی آن می شدیم و علاوه بر دوباره کاری، شاهد هدررفت بیت المال و صرف هزینه های بالا بودیم.
شهردار اقبالیه خاطرنشان کرد: عملیات آسفالت خیابان امام رضا(ع) تا کمتر از یک هفته دیگر آغاز خواهد شد.
وی در پایان با بیان اینکه به درخواست ها و مطالبات شهروندان باید توجه داشته باشیم، افزود: انتشار تصویر یاد شده شاید یک مدل اعتراض از سوی یکی از شهروندان بوده که به دلیل شیوه و نوع آن بازتاب زیادی داشت اما ما وظیفه داریم تا به خواست مردم توجه جدی داشته باشیم و به سرعت مشکلات شهری را برطرف نموده و رضایت شهروندان را جلب کنیم.
شهر اقبالیه با 60 هزار نفر جمعیت در پنج کیلومتری قزوین قرار دارد.
7389*3013
خبرنگار: نسرین رحیمی**انتشار دهنده: رضا اولادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال