رییس بخش حقوقی سفارت آلمان در تهران:

مبارزه باجرائم مرتبط با مواد مخدر نیازمند اقدامات انسانی و جامعه است

تهران ایرنا - رییس بخش حقوقی سفارت جمهوری فدرال آلمان در تهران گفت: مبارزه با جرائم مرتبط با مواد مخدر نیازمند اقدامات انسانی و جامعه است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی ایرنا، دوروتا برژستکی روز سه شنبه در نشست بین المللی کارشناسی تهران با موضوع توسعه پایدار و اشتغال زایی که باحضور نمایندگان کشورهای اروپایی نماینده دفتر مقابله با مواد مخدر و جرائم سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان ستاد مبارزه با مواد مخدر کشورمان در هتل هما برگزارشد، اظهار کرد: در این همایش باید موضوعات کلیدی و حیاتی در زمینه مواد مخدر و موضوعاتی همچون آموزش، انعطاف و تاب آوری محیط خانواده و زنان را مد نظر داشته باشیم تا نتایج این اقدامات عمل گرایانه را ببینیم.
وی ادامه داد: امیدوارم در این همایش دو روزه بتوانیم بحث های جذابی را داشته باشیم و به نیتجه مطلوبی دست یابیم.
نشست کارشناسی تهران با موضوع توسعه پایدار با حضور نمایندگان دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد و نمایندگان کشورهای آلمان، افغانستان و برخی از کشورهای منطقه ای اروپا هم اکنون در حال برگزاری است که از امروز آغاز شده و تا فردا در هتل هما ادامه خواهد داشت.
در حاشیه این نشست قرار است موضوعات مرتبط با مبارزه جهانی با مواد مخدر، مطالعات کارشناسی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای مناسب تبادل شود.
اجتمام9136**7029 **1569** خبرنگار: فرزانه جلالیان **انتشار: علی حبیبی
*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال