جانشین سازمان بسیج مستضعفین: مردم ایران هیچ ظلمی را نمی پذیرند

کرج - ایرنا - جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی متکی به قرآن، عترت و حضور مردم است، گفت: استکبارستیزی در خون مردم ایران است و هرگز هیچ ظلمی را نمی پذیرند.

سردار علی فضلی پنجشنبه شب در بیست و ششمین یادواره 95 شهید دفاع مقدس ومدافع حرم شهید محسن حججی و چهارمین یادواره 51 شهید والامقام شهر گلسار ساوجبلاغ در مسجد جامع شهر هشتگرد، گفت: امروز دهه 60 نیست و ما در دهه 90شهدای بزرگی مثل محسن حججی داریم و این فرهنگ وابسته به این یاد واره ها است که بخوبی این فرهنگ منتقل شد به نسل کنونی و باید تداوم یابد.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین در ادامه بر لزوم تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نسل سوم و چهارم انقلاب اسلامی تاکید کرد.
سردار فضلی با بیان اینکه شهدا که در معامله با خدا قرار گرفته‌اند رفتند تا به تکلیف الهی و اسلامی و انقلابی خود عمل کنند، افزود: امیدواریم همه مسئولان توفیق خدمتگزاری به خانواده شهدا را داشته باشند.
وی تصریح کرد: امروزصدها جوان آماده اند برای دفاع از حرم بروند و این روحیه شهادت طلبی کشور ما را در مقابل دشمنان مصون داشته است.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ولایت‌پذیری مردم ایران برای اداره امور جامعه پررنگ بوده است، گفت: مردم در یک مملکت و حکومت اسلامی رکن اصلی بوده و در مقابله با آسیب‌ها و چالش ها با تعیین تکلیف خود ورود پیدا می‌کنند.
وی در ادامه به ذکر رشادت های رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس به ویژه در عملیات کربلای 5 پرداخت و ازخاطرات خود در لشگر 10 سید الشهدا (ع) که از نیروهای کرج و ساوجبلاغ نیز در آن بودند، پرداخت.
1535/6155خبرنگار:نوشین طهماسبی**انتشار دهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال