سرمربی تراکتورسازی: بازیکنان با بازی های خانگی نباید احساساتی برخورد کنند

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم تراکتورسازی با اشاره به چهار بازی خانگی پیش روی تیمش در لیگ برتر افزود: ما بازی به یازی پیش خواهیم رفت.

به گزارش ایرنا، یحیی گل محمدی عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با سیاه جامگان مشهد در جمع خبرنگاران در تبریز به هدف تیم که به گفته وی بازی به بازی بوده است، اشاره کرد و گفت: دوست ندارم که بازیکنان با چهار بازی خانگی هفته های پیش روی لیگ احساساتی برخورد کنند؛ ما بازی به بازی پیش می رویم و به سه امتیاز بازی فردا نیاز داریم.
گل محمدی خاطرنشان کرد: بازی فردا مقابل سیاه جامگان مشهد برای ما از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و ارزش سه امتیاز آن برای ما زیاد است و تیم حریف از تیم های خوب لیگ بوده و نشان داده که در بازی های بیرون از خانه و در ضد حمله بسیار خطرناک ظاهر می شود و این کار ما را واقعا سخت می کند.
وی اظهار کرد: ما تمرینات زیادی داشتیم و ازهواداران تیم تراکتورکه چند هفته ای ازآنها دور بودیم، انتظار دارم با حضور پر شور و حمایت از تیم خودشان، ضریب پیروزی تراکتور سازان را بیشتر بکنند.
وی یادآورشد: این روز ها سالگرد فوت امیرعلی، هوادار کم سن و سال تیم تراکتور سازی است؛ با اینکه افتخار دیدار ایشان را نداشتم ولی با صحبتی که با خانواده ایشان کردم ازعلاقه زیادی که به تیم محبوبش تراکتور، داشت خبر دادند و امیدوارم با پیروزی در میدان فردا مقابل سیاه جامگان، دل خانواده این هوادار کوچک را شاد کنیم.
گل محمدی افزود: در بازی فردا هم حفظ توپ و هم خواهیم کرد و این از اصول حرفه ای فوتبال می باشد؛ فرقی نمی کند چه لیگ برتری باشد و یا لیگ دسته یک و دو، زیرا اگر قرار باشد فقط حمله کنیم، کار منطقی نیست.
وی در مورد دستیاران خود گفت: همه آنها حرفه ای بوده و برای تیم خودشان بسیار تلاش می کنند و بخصوص مجتبی حسینی که خودش در فصل قبل سرمربی تیم لیگ برتری بود و در این سالها که با هم بودیم، زوج خیلی خوبی تشکیل دادیم و واقعا زحمات زیادی برای تیم تراکتورسازی می کشد.
گل محمدی در مورد مصدومیت سینا عشوری توضیح داد: تا جایی که بنده می دونم برای رسیدن به تیم تلاش زیادی می کند ولی در مورد عمل کردنش اطلاعی ندارم.
وی در مورد مصدومین تیم در بازی فردا اظهار کرد: با اینکه مصدومین زیادی داریم، ولی نمی توانم اسمشان را ببرم چرا که تیم را این تعداد مصدوم اذیت می کند و از حضور دو سه بازیکن در بازی فردا محروم هستیم.
سرمربی تراکتورسازان در مورد دروازه بان تیم تراکتور تشریح کرد: با گذر زمان گروسیان بازیش بهتر شده و تمرکز این بازیکن قابل قبول بوده است، زیرا در بازی آخر با کنترل توپ خطرناکی که دروازه تیم را تهدید می کرد، بازیکنان را امیدوار کرده و باعث برد تیم شد.

** سرمربی سیاه جامگان مشهد: تا آخرین لحظه می جنگیم
سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد نیز با اشاره به بازی سخت بازیکنانش مقابل تراکتورسازی در بازی فردا در تبریز گفت: بازیکنان ما تا آخرین لحظه در میدان می جنگند.
به گزارش ایرنا، اکبر میثاقیان با اشاره به حضور چند سال قبلش در فوتبال شهرداری تبریز گفت: بازی ما مقابل تراکتور خیلی سخت خواهد بود زیرا روز به روز این تیم بهتر بازی می کند، ولی تیم سیاه جامگان هم تیم جوانی بوده و با انگیزه وارد میدان شده است، تا آخرین لحظه می جنگند و بازی خوبی به نمایش می گذارد و انشاءالله هرتیمی بهتر بازی کرد بتواند امتیاز بازی را کسب کند.
میثاقیان در مورد تساوی های تیم سیاه جامگان در بازی های خارج ازخانه این تیم، تشریح کرد: بازی فردا بازی سخت و درعین حال خیلی خوبی خواهد بود.
وی در مورد بحران مالی تیم سیاه جامگان اظهار کرد: خدا را شکر اکنون تیم از بحران مالی سابق رهایی یافته و در شرایط مطلوب به سر می برد.
وی در مورد مصدومین تیم در بازی فردا اظهار کرد: فقط بهتاش میثاقیان را به دلیل ضرب خوردگی در اختیار نخواهیم داشت.
دو تیم تراکتورسازی و سیاه جامگان از دیدارهفته ششم لیگ برتر جام خلیج فارس فردا جمعه ساعت 19 در وزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف هم خواهند رفت.
تیم سیاه جامگان مشهد با 6 امتیاز از 5 بازی در رده هشتم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور و تراکتورسازان با همین امتیاز و تفاضا گل کمتر یک رده پایین تر قرار دارند.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال