سرمربی سیاه جامگان مشهد: تا آخرین لحظه می جنگیم

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم سیاه جامگان مشهد با اشاره به بازی سخت بازیکنانش مقابل تراکتورسازی در بازی فردا در تبریز گفت: بازیکنان ما تا آخرین لحظه در میدان می جنگند.

به گزارش ایرنا، اکبر میثاقیان عصر پنجشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیمش با تراکتورسازی در جمع خبرنگاران با اشاره به حضور چند سال قبلش در فوتبال شهرداری تبریز گفت: بازی ما مقابل تراکتور خیلی سخت خواهد بود زیرا روز به روز این تیم بهتر بازی می کند، ولی تیم سیاه جامگان هم تیم جوانی بوده و با انگیزه وارد میدان شده است، تا آخرین لحظه می جنگند و بازی خوبی به نمایش می گذارد و انشاءالله هرتیمی بهتر بازی کرد بتواند امتیاز بازی را کسب کند.
میثاقیان در مورد تساوی های تیم سیاه جامگان در بازی های خارج ازخانه این تیم، تشریح کرد: بازی فردا بازی سخت و درعین حال خیلی خوبی خواهد بود.
وی در مورد بحران مالی تیم سیاه جامگان اظهار کرد: خدا را شکر اکنون تیم از بحران مالی سابق رهایی یافته و در شرایط مطلوب به سر می برد.
وی در مورد مصدومین تیم در بازی فردا اظهار کرد: فقط بهتاش میثاقیان را به دلیل ضرب خوردگی در اختیار نخواهیم داشت.
دو تیم تراکتورسازی و سیاه جامگان از دیدارهفته ششم لیگ برتر جام خلیج فارس فردا جمعه ساعت 19 در وزشگاه یادگارامام (ره) به مصاف هم خواهند رفت.
تیم سیاه جامگان مشهد با 6 امتیاز از 5 بازی در رده هشتم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور و تراکتورسازان با همین امتیاز و تفاضا گل کمتر یک رده پایین تر قرار دارند.
خبرنگار: آب بسته**انتشار: عزیزی راد
9853/518

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال