لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان

ایران به خاطر اشتباهات داوری نتیجه را به حریف واگذار کرد

تهران- ایرنا- سومین دوره رقابت های لیگ جهانی بسکتبال دانشجویان امروز(پنجشنبه) به میزبانی چین آغاز شد و نماینده کشورمان در نخستین گام به خاطر اشتباهات داوری نتیجه را به حریف واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، بر اساس گروه بندی این رقابت ها، تیم ایران در گروه سوم رقابت ها با تیم های چین، فرانسه و اندونزی هم گروه شد و امروز در نخستین دیدار مقابل تیم میزبان به میدان رفت و با نتیجه 19 بر 20 بازی را باخت.
سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان در گفت وگو با ایرنا اظهار کرد: تیم میزبان با بازیکنان خوبی که متشکل از دو ملی پوش تیم بزرگسالان این کشور است، در این رقابت ها حضور یافت و با وجود آنکه بازیکنان ما با تمام قدرت مقابل این تیم به میدان رفتند، به خاطر اشتباهات داوری، چند خطای سنگین چینی ها روی بازیکنان ما نادیده گرفته شد و بازی به نفع آنان تمام شد.
محمدرضا اسلامی افزود: از سوی دیگر، آسیب امیر صدیقی در این بازی از دیگر مشکلات تیم بود. صدیقی با وجود آسیب دیدگی تلاش کرد دقایقی را به تیم کمک کند اما تیم با وجود شایستگی نتوانست برنده ای داشته باشد.
وی گفت: در پایان بازی همراه سرپرست تیم اعتراض خود را به کمیته داوری و کمیته برگزاری این رقابت ها اعلام کردیم اما با وجود آنکه آنان به توانمندی تیم ما در این دیدار معترف بودند و حتی عذرخواهی کردند، به خاطر پایان وقت بازی این مسایل تاثیری در نتیجه نداشت.
اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر، برنامه ما ریکاوری و آمادگی تیم است تا در صورت امکان صدیقی را برای حضور در مسابقات فردا (جمعه) مقابل تیم های اندونزی و فرانسه آماده کنیم و از طرفی تیم را از نظر روحی روانی به شرایط مطلوب برای این دو بازی برسانیم.
وی در رابطه با تیم های اندونزی و فرانسه که فردا مقابل ایران بازی می کنند، گفت: تیم اندونزی دارای بازیکنانی آماده و فرانسه نیز عنوان نایب قهرمانی دوره قبلی را دارد اما ما باید با تمام قوا در این دو دیدار بازی کنیم و پیروزی را به نام خود ثبت کنیم.
تیم ایران با ترکیب شایان پورکاوه، علی الله وردی، امیر صدیقی، پیام کیانی و به سرمربیگری محمدرضا اسلامی در این رقابت ها شرکت کرده است.
این دوره از رقابت ها با حضور 16 دانشگاه از قاره های مختلف امروز در شهر ژیان من چین آغاز شد و تا 27شهریورماه ادامه دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **1828**1834
خبرنگار: خدیجه روزبهانی ** انتشار: ناهید شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال