آی فیلم «شوق پرواز» را پخش می کند

تهران- ایرنا- در پی استقبال زیاد مخاطبان عرب زبان آی فیلم از مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» و ابراز علاقه فراوان به تماشای نقش آفرینی شهاب حسینی در این سریال، بار دیگر این مجموعه در جدول پخش کانال عربی شبکه قرار گرفت.

به گزارش روز پنجشنبه گروه فرهنگی ایرنا از شبکه آی فیلم، بازی شهاب حسینی در نقش سرلشگر عباس بابایی در «شوق پرواز» که به سفارش بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد زندگی این فرمانده و خلبان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران ساخته شده از جمله نقش های شاخص اوست که تماشاگران سریال های کانال عربی آی فیلم را در زمره هواداران این بازیگر ایرانی درآورده است.
شوق پرواز با بازی الهام حمیدی، کوروش تهامی، شهرام حقیقت دوست، افسانه بایگان، فرهاد قائمیان و ستاره اسکندری و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی ساخته شد. مرحومه ملیحه حکمت، همسر عباس بابایی با دیدن فیلم «دل‌شکسته» تحت تاثیر بازی شهاب حسینی قرار گرفت و وی را برای ایفای نقش همسرش در سریال پیشنهاد داد که با موافقت سایر عوامل تهیه روبه رو شد.
کارگردانی این سریال بر عهده یدالله صمدی بود، مکان‌های فیلمبرداری سریال در قزوین، تهران و پایگاه هوایی هشتم شکاری (شهید بابایی) در اصفهان و اغلب صحنه‌های پرواز هواپیما اف-14 تام‌کت که مورد استفاده تخصصی عباس بابایی بوده، از تصاویر آرشیوی نیروی هوایی ارتش استخراج شده بود .
مجموعه تلویزیونی «شوق پرواز» با اتمام سریال «زعفرانی» از شنبه 25 شهریور ساعت 18:00 به روی آنتن می رود، تکرار آن نیز ساعت های 00:00، 06:00 و 12:00 روز بعد پخش خواهدشد.
فراهنگ**1880*1436*دریافت:پروین اروجی*انتشار: داود پورصحت*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال