کشف بیش از 10 میلیارد کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی خوزستان

اهواز_ایرنا _ فرمانده انتظامی خوزستان پنج شنبه از کشف بیش از 10 میلیارد ریال کالای قاچاق در محورهای مواصلاتی استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار'حیدر عباس زاده'، در بیان جزئیات این خبر گفت: در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه و برخورد قاطع با پدیده شوم قاچاق کالا و ارز، مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالای پلیس آگاهی استان در پی وصول خبری مبنی بر تردد 2 دستگاه کانتینر حامل کالای مظنون به قاچاق با کنترل خودروهای عبوری در محور اهواز _ اندیمشک، 2 دستگاه خودرو کامیون کشنده فاو را که حامل مقادیر زیادی بار قاچاق بودند متوقف کردند.
وی افزود: در بازرسی از بار این دوکامیون مقادیر زیادی لوازم آکواریوم شامل شیشه و فیلتر هوا و چوب آکواریوم به وزن30 تن فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.
سردار عباس زاده در ادامه افزود: کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را بالغ بر 10 میلیارد ریال برآورد کرده اند که در این رابطه یک نفر متهم دستگیر و به همراه کالاهای قاچاق مکشوفه پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.
فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطر نشان کرد: عملکرد قاچاقچیان در تضاد با اهداف اقتصاد مقاومتی بوده و اقتصاد داخلی جامعه را هدف قرار می دهد، بنابراین تلاش پلیس برای مبارزه با اخلالگران اقتصادی و قاچاقچیان کالا و ارز کماکان ادامه دارد.
7164/6002خبرنگار: عاطفه جوادی**انتشار:کبری آقازری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال