راه های سرعت بخشیدن به ماموریت ها در دیدار جداگانه وزیر دفاع و فرمانده هوافضای سپاه با فرمانده ارتش بررسی شد

تهران- ایرنا- وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و فرماندهان نیروی هوافضای سپاه پاسداران با حضور در ستاد آجا، با فرمانده جدید ارتش دیدار کردند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و سردار سرتیپ پاسدار حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران در دیدارهایی جداگانه با فرمانده کل ارتش بر افزایش پشتیبانی های رزمی و هم افزایی های دفاعی تاکید کردند.
امیر سرلشکر ستاد سیدعبدالرحیم موسوی، فرمانده کل ارتش هم با اشاره به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در خصوص هم افزایی بیشتر بین نیروهای مسلح، افزود: نحوه همکاری صنایع مختلف وزارت دفاع با ارتش جمهوری اسلامی ایران و چگونگی سرعت بخشیدن به ماموریت ها و همکاری های مشترک در جهت دستیابی به توفیقات بیشتر در بخش های امنیتی و دفاعی از جمله محورهای این دیدار بود.
وی ادامه داد، توسعه همکاری ها و تبادل تجربیات در حوزه های علمی و تحقیقاتی از محورهای دیگر بود که در این دیدارها مورد بررسی قرار گرفت.
امیر موسوی افزود: ما در دوران تصدی سردار دهقان در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دوستی و همکاری بسیار خوبی با ایشان داشتیم و ایشان نیز از ارتش حمایت و پشتیبانی خوبی داشتند؛ اما با حضور سرتیپ حاتمی در راس این وزارتخانه با توجه به یکی بودن فرهنگ سازمانی و ارتشی بودن و آشنایی کامل ایشان با نیازمندی ها و بخش هایی از ارتش که لازم است تقویت شوند، انتظار می رود شاهد ارتقای سطح همکاری ها و پشتیبانی های بیشتر وزارت دفاع از ارتش جمهوری اسلامی ایران باشیم.
فرمانده کل ارتش در ارتباط با دیدار سردار حاجی زاده، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران با وی نیز گفت: در این دیدار هم افزایی در حوزه های ماموریتی به صورت کلی مطرح شد و همچنین مواردی از جمله استفاده از تجربیات و دستاوردهای فنی و تحقیقاتی یکدیگر در حوزه های مختلف دفاعی مورد تاکید قرار گرفت.

*آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

اجتمام**7029/3229**دریافت: فرهاد شرف پور*انتشار: داود پورصحت*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال