مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های منطقه 9 کشور در سبزوار

سبزوار- ایرنا- مدیر تربیت بدنی دانشگاه حکیم سبزواری گفت: مسابقات والیبال کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های منطقه 9 کشور در بخش مردان با حضور 60 ورزشکار روز پنجشنبه در این دانشگاه آغاز شد.

محمدرضا معین فرد در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه های استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی و سمنان در قالب پنج تیم در این رقابت ها حضور دارند.
وی اظهار کرد: تیم های ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه سمنان، دانشگاه بیرجند، دانشگاه دامغان و دانشگاه حکیم سبزواری تیم های شرکت کننده در این رقابت ها هستند.
وی گفت: این رقابت ها در قالب لیگ برگزار می شود و تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کند قهرمان این دوره از مسابقات شناخته می شود.
معین فرد افزود: در این دوره از مسابقات در مجموع 10 بازی برگزار می شود و 6 داور قضاوت این دوره از مسابقات را برعهده دارند.
وی اظهار کرد: دوره قبلی مسابقات والیبال کارکنان دانشگاه های منطقه 9 کشور در بخش مردان نیز در سال 94به میزبانی دانشگاه حکیم سبزواری برگزار شد که تیم دانشگاه شاهرود مقام اول را کسب کرد.
دانشگاه حکیم سبزواری جزو 22 دانشگاه محور در کشور است که با حدود 9 هزار دانشجو دارای 33 گروه آموزشی، 139 کد رشته‌ تحصیلی در مقاطع کارشناسی تا دکترا و 10 دانشکده است.
شهرستان سبزوار در 230 کیلومتری غرب مشهد قرار دارد.
8145/7500 / 6053 خبرنگار: حمید دلاوری هروی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال