جشنواره منطقه ای سینمای جوان به میزبانی کرمانشاه در حال برگزاری است

کرمانشاه- ایرنا- پنجاه و هفتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان (شبدیز) که از روز گذشته (چهارشنبه) با حضور هنرمندانی از 11 استان کشور در کرمانشاه آغاز شده تا روز شنبه (25 شهریور) ادامه خواهد داشت.

کامران رضایی مدیراجرایی جشنواره روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فراخوان برگزاری جشنواره از ابتدای سال جاری منتشر شد و علاقه مندان به حضور در این جشنواره تا نیمه مرداد فرصت داشتند آثار خود را ارسال کنند.
وی ادامه داد: در این مدت بیش از 2 هزار و 400 اثر در قالب فیلم، فیلنامه و عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال شد و پس از بررسی داوران تعدادی از آن ها در هر بخش مجوز حضور در جشنواره را پیدا کردند.
رضایی خاطرنشان کرد: در بخش فیلم (کوتاه، داستانی، مستند، انیمیشن و تجربی) 80 اثر، در بخش فیلم نامه (اقتباسی و مستقل) هشت اثر و در بخش عکس نیز 57 قطعه پذیرفته شدند.
مدیراجرایی جشنواره شبدیز خاطرنشان کرد: از روز گذشته نیز اکران فیلم های منتخب در تالار انتظار کرمانشاه آغاز شده و تا روز اختتامیه بعد ازظهرها از ساعت 14:30 دقیقه تا 22 به نمایش درمی آیند.
وی افزود: صبح ها نیز کارگاه های تخصصی در موضوعات فیلم نامه نویسی و زیبایی شناسی تدوینی در محل تالار انتظار برگزار خواهد شد.
رضایی در پایان گفت: مراسم اختتامیه عصر روز 25 شهریور از ساعت 18 در تالار انتظار شهر کرمانشاه با تجلیل از نفرات و آثار برتر برگزار می شود.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال