عضو مجلس خبرگان رهبری:

انس بیشتر با قرآن برای ایستادگی در برابر جنگ نرم دشمنان ضروری است

کرج - ایرنا - عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: انس با قرآن و ترویج هرچه بیشتر فرهنگ مهدویت برای مقابله با ابزارهای جنگ نرم دشمنان که هرروز پیشرفته تر می شود، ضرورت دارد.

به گزارش ایرنا، آیت الله عبدالله کعبی نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری روز پنجشنبه در همایش مدیران و امناء هیات های رزمندگان استان البرز، گفت: تاکید مقام معظم رهبری به انس هرچه بیشتر با کتاب آسمانی قرآن، سبقت هرچه بیشتر در بحث های مهدویت است.
آیت الله کعبی خاطرنشان کرد:: انقلاب اسلامی بر پایه مکتب اهل بیت (ع) برپا شد و با تمسک از قرآن کریم و اهل بیت (ع) باید پیش رفت.
وی افزود: هدف انقلاب رسول الله (ص) احیاء و تحقق اهداف انسانی و اسلامی که این اهداف در انقلاب اسلامی نیز دنبال می شود.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: ضربه ای که انقلاب اسلامی به استکبار جهانی و دشمنان اسلام وارد کرده آنان را در مسیر زوال قرار داده است.
آیت الله کعبی ادامه داد:ماموریت رزمندگان اسلام امروز دشمن شناسی است و دشمن را باید جدی گرفت، چراکه نگرانی هایی برای نظام اسلامی دراین زمینه وجود دارد.
وی افزود: با ابتکار و خلاقیت باید تلاش کنیم تردیدها از بین برود و یکی از علل تردیدها هوا و هوس است.
عضو خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: مقابله با نفوذ، انحراف و حفظ نیروی انسانی در مسیر اهداف انقلاب اسلامی، یک جهاد بزرگ را می طلبد.
وی ادامه داد: حفظ محتوای انقلاب اسلامی از شکل آن مهمتر است و باید به وظایف توجه بیشتر داشت و به سمت تحقق اهداف پیش رفت.
آیت الله کعبی یادآورشد: امروز جمهوری اسلامی باعث وحشت دشمن شده و در مجموع همه این اقدامات ناشی از نفوذ مقام معظم رهبری در کشور، منطقه و سطح بین الملل است.
وی با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و صفر، افزود: ضعف ارتباط با مردم یکی از آسیب ها است و با تاکید کنیم که فصل مردم داری محرم و صفر است.
وی تاکید کرد: شفافیت، مشارکت و توجه به مشکلات فقر، بیکاری و فساد از جمله موضوعات مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد.
آیت الله کعبی خاطرنشان کرد: هیات رزمندگان اسلام برای احیای مناسبت ها و ولادت ها و محرم باید در ارتباط با بدنه جوان و رزمندگان فعال تر شود و ساختار ارائه دهد.
در این همایش از راویان دفاع مقدس ر نهضت اثر گذار راهیان نور تجلیل شد.
8029/1535خبرنگار:حکیمه کشاورز** انتشاردهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال