318 پرونده برای دریافت تسهیلات طرح رونق در زنجان

زنجان - ایرنا - مدیر طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 318 طرح و واحد تولیدی برای دریافت تسهیلات طرح رونق تولید در این استان ثبت نام کرده اند.

حبیب عباسی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این 318 طرح و واحد تولیدی متقاضی دریافت پنج هزار میلیارد ریال تسهیلات هستند.
وی یادآورشد: از مجموع این پرونده ها، 196 طرح یا واحد برای دریافت یک هزارو 600 میلیارد ریال تسهیلات به بانک معرفی شده اند.
عباسی اظهار کرد: در مجموع تاکنون پنج پرونده موفق به دریافت تسهیلات 950 میلیارد ریالی شده اند.
مدیر طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: 95 پرونده متقاضی دریافت یک هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات هم اکنون در کارگروه تخصصی طرح رونق در دست بررسی است.
وی به پرداخت تسهیلات نوسازی و بازسازی به واحدها و طرح های متقاضی اشاره کرد و از ثبت نام 57 متقاضی خبر داد.
عباسی ادامه داد: میزان تسهیلات درخواستی این متقاضیان به یک هزارو 530 میلیارد ریال می رسد.
مدیر طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون 9 مورد از این پرونده ها به سیستم بانکی برای پرداخت 490 میلیارد ریال معرفی شده اند.
دستورالعمل بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی با توزیع اعتبار 100 میلیارد ریالی در سطح کشور از 20 تیر سال جاری ابلاغ شد.
2 هزار و 700 میلیارد ریال برای نوسازی 135 واحد تولیدی، صنعتی و معدنی در قالب طرح رونق تولید اختصاص یافته است.
تسهیلات طرح رونق 300 هزار میلیارد ریال برای کل کشور محسوب می شود که 100 هزار میلیارد ریال آن برای سرمایه در گردش، 100 میلیارد ریال برای طرح های نیمه تمام و 100 میلیارد ریال برای بازسازی و نوسازی پیش بینی شده است.
3001/6085
خبرنگار: مینا افشاری ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال