عضو شورای شهر تهران: مشارکت مالی شهرداری در طرح های مختلف باید دقیقا مشخص باشد

شهرری ـ ایرنا ـ عضو شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش با اشاره به تذکر برخی از اعضا در خصوص نحوه هزینه های شهرداری در مراسم اربعین، گفت: تاکید اصلی اعضای شورا این است که مشارکت مالی شهرداری در طرح های مختلف دقیقا مشخص باشد.

الهام فخاری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه مشارکت و حمایت از راهپیمایی عظیم اربعین طرحی چند دستگاهی است که یکی از همراهان آن شهرداری تهران است افزود: اعضای شورای شهر پنجم بر حسابرسی مالی دقیق و نحوه هزینه کرد منابع حساسیت دارند.
وی با بیان اینکه همه اعضای شورای شهر در اصل مشارکت در اجرای شایسته پیاده روی عظیم اربعین همدلی و همراهی دارند ادامه داد: باید چگونگی ایفای نقش شهرداری و میزان مشارکت این نهاد در این طرح عظیم و همچنین ابعاد آن مشخص و روشن باشد.
فخاری گفت: براساس گزارش های دریافتی شهرداری در دوره مدیریت گذشته از مبلغ مصوب شورا درباره این پیاده روی فراتر رفته و پیگیری مالی این مساله مدنظر است.
وی گفت: به رغم اینکه دستگاه های مختلف در برگزاری این راهپیمایی مشارکت داشته اند اما شهرداری به موضوع کاری کمیته های دیگر ستاد برگزاری این راهپیمایی ورود کرده و از مسئولیت های تعریف شده برای خود فراتر رفته است.
6139
انتشاردهنده: محمد بیدارمنش

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال