جاده خلخال- فیروزآباد با حضور وزیر راه و شهرسازی به بهره برداری رسید

اردبیل - ایرنا - طرح جاده خلخال - فیروز آباد در استان اردبیل روز پنجشنبه با حضور وزیر راه و شهرسازی و هیات همراه به بهره برداری رسید.

به گزارش ایرنا ، این جاده به طول 27 کیلومتر در سه قطعه احداث شده و به عنوان یک دالان استان های واقع شده در شرق اردبیل را به همسایه های غربی آن متصل می کند.
برای اجرای این پروژه 430 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.
بهره برداری از این جاده ضمن کاهش طول مسیر سفر ، بخاطر قرار داشتن در یک مسیر کوهستانی با مناظر زیبا سبب رونق صنعت گردشگری منطقه خواهد شد.
بشیر خالقی ، نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی در آئین افتتاح این طرح از وزیر راه و شهرسازی خواست برای کمک به حل مشکل راه های ارتباطی این 2 شهرستان توجه ویژه داشته باشد.
وزیر راه و شهرسازی روز چهارشنبه با سفر به اردبیل از برخی پروژه های مهم این شهر بازدید کرد و در جریان روند اجرای این پروژه ها قرار گرفت.
آخوندی همچنین از پنج پروژه زیربنایی و روبنایی حوزه بازآفرینی شهری در محله های حاشیه ای و کم برخوردار اردبیل بازدید کرد.
این پروژه ها شامل ساماندهی مسیل ها ، آسفالت معابر ، بهسازی و جدول گذاری محله های گلمغان و ایران آباد اردبیل است که با 32 میلیارد ریال اعتبار اجرا می شود.
وزیر راه و شهرسازی از پروژه بیمارستان 258 تختخوابی نجف زاده و ترمینال فرودگاه بین المللی اردبیل بازدید نیز و دستورات لازم برای تسریع در اجرای با کیفیت این پروژه را صادر کرد.
آخوندی امروز هم از طرح راه آهن اردبیل – میانه و چند طرح عمرانی دیگر هم بازدید می کند .
خبرنگار :مسعود وسیله**انتشاردهنده:عارف شیرزاد
6019/ 1257

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال