فرمانده نیروی مقاومت بسیج خاتم :

هدف دشمن از بین بردن دستاوردهای دفاع مقدس است

یزد- ایرنا - فرمانده نیروی مقاومت بسیج سپاه پاسدران شهرستان خاتم گفت: ایجاد هراس و بازدارنگی در دشمن از دستاوردهای مهم دوران دفاع مقدس است که هم اکنون هدف دشمن از بین بردن این دستاوردهاست.

سرهنگ پاسدار حسین آزادی نژاد، روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه باید تقویت شود، اظهار کرد: فضاسازی برای بزرگداشت هفته دفاع مقدس نیز به دلیل تقارن این ایام با عاشورای حسینی باید محرمی شود تا فضای شهرستان با دهه محرم عجین تر شود.
وی یادآور شد: دفاع مقدس میل و اعتقاد به جهاد را در فرهنگ دینی جامعه نهادینه کرد و باید این فرهنگ را نیز در اذهان نسل سوم و چهارم زنده کنیم.
آزادی نژاد با اشاره به تلاش دشمن در عرصه‌ جنگ نرم و ایجاد شبهه در دستاورد‌های دفاع مقدس، قدرت بازدارندگی و ایجاد ترس در دشمن را یکی از دستاورد‌های دفاع مقدس خواند و بر ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت، فرهنگ ولایت مداری و خود باوری ملی در جامعه و انتقال آن به نسل امروز تاکید کرد.
وی در ادامه برگزاری یادمان شهدا در پنج نقطه ، رژه نیرو‌های مسلح ، تجلیل از خانوده معزز شهدا، ایثارگران، غبار روبی گلزار شهدا، برپایی خیمه انقلاب، نواختن زنگ ایثار و مقاومت، پیاده روی خانوادگی در بخش مروست را از مهمترین برنامه‌های هفته دفاع مقدس عنوان کرد.
آبادی نژاد با اشاره به اینکه هفته دفاع مقدس یادآور رشادت ها و دلاور مردی های رزمندگان دفاع مقدس است، امنیت امروز جامعه را مرهون از خودگذشتگی و جانفشانی های این بزرگواران دانست و بر لزوم ادامه راه آن ها تاکید کرد.
هرات مرکز شهرستان خاتم در فاصله 240 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7534*2047* خبرنگار: شهلا حیدری** انتشار- عباسقلی اشکورجیری*

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال