برپایی 15 پایگاه جشن عاطفه ها در پلدختر

خرم آباد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام (ره) پلدختر گفت: 15 پایگاه ثابت و سیار جشن عاطفه ها به منظور جمع آوری کمک های مردم نوعدوست برای دانش آموزان نیازمند در این شهرستان برپا شد.

نبی الله ناظری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: از این تعداد پنج پایگاه ثابت و 10 پایگاه سیار هستند که درروزهای23 و24 شهریور ماه درشهرستان پلدختر کمک های مردمی مربوط به این جشن را جمع آوری می کنند.
وی افزود: امسال جشن عاطفه ها با شعار مهر در انتظار همدلی و با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند ، ترویج فرهنگ نوعدوستی و همدردی و ایجاد نشاط معنوی و اجتماعی قبل از آغاز سال تحصیلی جدید برگزار شده است.
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) پلدختر گفت:سال گذشته بیش از یک میلیاردریال کمک های نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها در سطح شهرستان جمع آوری شد.
کمیته امداد پلدختر هم اکنون بیش از 380 دانش آموز و 250 دانشجو زیر حمایت خود دارد که کمک ، رسیدگی و رفع مشکلات آنها از اهداف و برنامه های این نهاد حمایتی است.
شهرستان پلدختر در 120 کیلومتری جنوب غربی مرکز استان لرستان واقع شده است.
آخرین اخبار و رویدادهای استان لرستان، ایران و جهان علاوه بر سایت ایرنا لرستان در کانال تلگرامی @irnalorestan نیز منتشر می شوند.
7272/6060
خبرنگار: فاطمه مهرابی**انتشاردهنده:محمد علیدوستی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال