معاون استاندار بوشهر: بانک‌ها در برطرف کردن مشکلات مراکز تولیدی بیشترمشارکت کنند

بوشهر- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: رفع مشکلات واحدهای صنعتی استان با مشارکت بانک‌ها محقق می‌ شود که در این راستا نیاز به همکاری بیشتر بانک‌هاست.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر روز پنجشنبه به نقل از سعید زرین فر درکارگروه ستاد تسهیل و رونق تولید استان بوشهر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر افزود: مناطق ویژه افزون براینکه مزیتهای مهمی برای سرمایه گذاران و صادرکنندگان فراهم کرده اند نقش مهمی در سرمایه گذاری و توسعه صادارت دارند.
وی تصریح کرد: با توسعه زیرساخت‌های لازم در مناطق ویژه اقتصادی زمینه سرمایه گذاری و افزایش اشتغال در این مناطق فراهم می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهرگفت:منطقه ویژه اقتصادی بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مناسب نقش مهمی در جذب سرمایه گذار در عرصه‌های مختلف تولیدی و صنعتی دارد و این امر تاثیر مهمی در ایجاد اشتغال دارد.
زرین‌‌ فر تصریح کرد: همکاری بانک‌ها به عنوان موتور محرکه بخش مالی تولید در همکاری با واحدهای صنعتی مهم و ضروری است.
وی افزود: حمایت از سرمایه‌ گذاران از اولویت‌های مهم استان بوشهر است که در این راستا مشارکت و تعامل بیشتر بانک‌ها در تامین نقدینگی واحدهای تولیدی در منطقه ویژه اقتصادی باید در اولویت قرار بگیرد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهرگفت: بانک‌ها نقشی مهم در رفع موانع واحدهای تولیدی دارند که در راستای تحقق سیاست اقتصادی مقاومتی، تولید و اشتغال باید همکاری بانک‌ها افزایش یابد.
زرین‌ فر با تاکید بر همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط برای همراهی با واحدهای تولیدی، همه دستگاههای مرتبط با تولید و اشتغال را برای همراهی با واحدهای اقتصادی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر مکلف کرد.
6047/6045**خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: اکبراقبال مجرد

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال