رقابت های قهرمانی تیراندازی با کمان معلولین

صدرنشینی سمیه عباسپور و تیم میکس کامپوند ایران در مرحله مقدماتی

تهران- ایرنا- نمایندگان کشورمان در دومین روز از رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین، در رقابت های انفرادی و تیمی کامپوند بانوان حضور یافتند و سمیه عباسپور در کامپوند انفرادی و تیم میکس کامپوند ایران در مرحله مقدماتی درصدر جدول قرار گرفتند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، سمیه عباسپور موفق شد با 692 امتیاز در صدر جدول مرحله مقدماتی در بخش انفرادی قرار گیرد، راضیه شیرمحمدی با 662 امتیاز در جایگاه شانزدهم قرار گرفت و فرزانه عسگری، دیگر نماینده کشورمان با امتیاز 659 جایگاه بیستم جدول را به دست آورد.
در بخش تیمی نیز تیم کامپوند بانوان ایران متشکل از عباسپور، شیرمحمدی و عسگری با امتیاز 2013، در جایگاه سوم مرحله مقدماتی قرار گرفت و در کامپوند میکس نیز، تیم ایران متشکل از سمیه عباسپور و علی سینا منشازاده با 1383 امتیاز در صدر جدول ایستاد.
مجید کهتری رئیس انجمن تیراندازی با کمان در رابطه با عملکرد این سه کماندار گفت، هر سه بانوی کماندار کشورمان در رقابت های مقدماتی کامپوند بسیار خوب عمل کردند و رکوردهایی بالاتر از رکورد تمرینات به ثبت رساندند.
وی افزود، عباسپور در صدر جدول قرار گرفت و شیرمحمدی نیز با وجود مشکل پیش آمده و موفق نشدن در پرتاب یکی از تیرهایش، شانزدهم شد.
کهتری خاطر نشان کرد، در ادامه رقابت های انفرادی کامپوند در روز چهارشنبه، هادی نوری در مرحله یک بیست و چهارم با حذف رقیب هندی خود به یک شانزدهم راه یافت و در این مرحله با رمضان بیابانی، دیگر کماندار کشورمان روبرو شده است و هر دو کماندار کشورمان باید برای راهیابی به یک هشتم با هم رقابت کنند.
به گفته وی، رقابت های حذفی انفرادی امروز(پنجشنبه) برگزار نمی شود و تا ساعاتی دیگر رقابت های حذفی تیمی انجام می شود.
رقابت های قهرمانی جهان تیراندازی با کمان معلولین با حضور 245 کماندار از 40 کشور جهان از 22 تا 26 شهریورماه درحال برگزاری است.
ورزشی**1828**1834
خبرنگار:روزبهانی** انتشار: ناهید شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال