افزایش 41 درصدی مشترکان فاضلاب در استان قزوین

قزوین – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین از افزایش 41 درصدی مشترکان بخش فاضلاب این استان در دولت تدبیر و امید خبر داد.

احمد هجرانفر عصر چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از ابتدای سال 92 تا کنون تعداد مشترکان بخش فاضلاب دراین استان 67 هزارو 570 نفر افزایش یافته است .
وی اظهار کرد: در حال حاضر تعداد مشترکان بخش فاضلاب در این استان 234هزار 141نفر است که از خدمات این شرکت به طور شایسته بهره مند می شوند.
هجرانفر در خصوص عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بخش فاضلاب شهری در استان قزوین گفت: اجرای تصفیه خانه فاضلاب شهر محمود آباد نمونه با سرمایه گذاری حدود 200میلیارد ریال به روش BOT(در دست احداث) از جمله طرح های شاخص دولت در این بخش است .
وی اضافه کرد: با اجرای کامل شبکه به طول 25کیلومتر و 2/4کیلومتر خط انتقال فاضلاب ، واگذاری پنج هزارو 800فقره انشعاب فاضلاب و با بهره برداری کامل از این تصفیه خانه امکان بازچرخانی آب و استفاده در مصارف کشاورزی مهیا می شود.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین بیان کرد: تکمیل و اجرای چهار تصفیه خانه فلاضلاب در شهرستان های قزوین، تاکستان ، بوئین زهرا و آبیک و راه اندازی یک باب آزمایشگاه جدید کنترل کیفیت فاضلاب از دیگر طرح های شاخص بخش فاضلاب در دولت یازدهم و دوازدهم بوده است .
هجرانفر همچنین احداث دو باب تصفیه خانه فاضلاب (در دست اجرا) در شهرستان آبیک و محمود آباد به روش BOT، افزایش ظرفیت و ارتقاء تصفیه خانه فاضلاب قزوین و تاکستان به میزان 23هزار متر مکعب در شبانه روز و احداث و توسعه 128کیلومتر شبکه و خط انتقال فاضلاب را از دیگر طرح های دولت تدبیر و امید در بخش فاضلاب عنوان کرد.
شرکت آب و فاضلاب استان قزوین دارای 270 هزار مشترک است.
7390/6012 خبرنگار : گیتی سیمیاری ** انتشار دهنده :علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال