بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی عازم رقابت های کاپ آسیا شد

کرمانشاه- ایرنا- رئیس هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه از اعزام بانوی ورزشکار کرمانشاهی به رقابت های کاپ آسیا که به میزبانی احمدآباد هند برگزار می شود، خبر داد.

شهنام اردلان روز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ندا شهسواری بانوی پینگ پنگ باز کرمانشاهی است که همراه با برادران عامیان (نیما و نوشاد) عازم مسابقات کاپ آسیا شده است.
وی ادامه داد: این رقابت ها به مدت چهار روز از 24 تا 27 شهریور با حضور 16 پینگ پنگ باز برتر مناطق پنج گانه آسیا در 2 بخش مردان و زنان برگزار می شود.
اردلان ادامه داد: قرعه کشی مسابقات فردا (23 شهریور) برگزار می شود و شهسواری ورزشکار کرمانشاهی حریف خود را خواهد شناخت.
رئیس هیات پینگ پنگ استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: شهسواری به تازگی در اردوی آمادگی کشور ترکیه شرکت کرده و به نظر می رسد کاملا برای حضور در مسابقات کاپ آسیا آماده باشد.
وی در ادامه از برگزاری مسابقات قهرمانی نونهالان (9 تا 12 سال) دختر کشور در ساری خبر داد و گفت: دانیا صلاحی ورزشکار کرمانشاهی موفق به مقام سومی این رقابت ها شد.
اردلان خاطرنشان کرد: صلاحی در رده سنی 9 و 10 سال در کنار ورزشکار اصفهانی مقام سوم مشترک را کسب و صاحب مدال برنز شد.
گزارش رویدادهای خبری به همراه گزارش تصویری آن ها و اخبار متنوع دیگر، هر روز بر روی سایت ایرنا استان کرمانشاه http://www.irna.ir/kermanshah و کانال تلگرام به آدرس irnakermanshah@ منتشر خواهد شد.
8066/7458 خبرنگار:مسعود اسماعیلی ** انتشاردهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال