توفیق: حاتمی گزینه بسیار خوبی برای هدایت تیم ملی بسکتبال است/روند شکایت از بائرمن مثبت است

تهران- ایرنا- 'علی توفیق' دبیر فدراسیون بسکتبال، گفت: با توجه به نتایج بسیار خوبی که «مهران حاتمی» با تیم ملی بسکتبال ایران کسب کرد او بهترین گزینه برای هدایت این تیم می باشد.

دبیر فدراسیون بسکتبال روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص برگزاری نشست با حاتمی برای ادامه همکاری در تیم ملی، گفت: هنوز این جلسه برگزار نشده است و منتظر فرصتی مناسب برای انجام مذاکرات با سرمربی تیم ملی هستیم.
وی در خصوص اینکه آیا حاتمی شانسی برای ادامه همکاری در تیم ملی دارد، اظهار کرد: به طور قطع او یکی از بهترین گزینه های هدایت تیم ملی است و صدرصد فدراسیون به همکاری با این مربی نظر مثبت دارد.
دبیر فدراسیون بسکتبال، گفت: حاتمی در سخت ترین شرایط هدایت تیم ملی را پذیرفت و توانست بهترین نتایج را کسب کند و برای همین دلیل او بهترین گزینه برای هدایت تیم ملی بسکتبال است.
وی در خصوص این مساله که آیا حاتمی در صورت ادامه فعالیت در تیم ملی بسکتبال می تواند در تیم های باشگاهی نیز مربیگری کند، اظهار کرد: از این مساله فعلا بی اطلاع هستم و باید منتظر مذاکرات باشیم.
توفیق در رابطه با شکایت فدراسیون بسکتبال از «بائرمن» سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال، گفت: شکایت ما از این مربی مورد بررسی فدراسیون جهانی قرار گرفته و آنها درخواست کرده اند تا شکایت طبق قوانین آنها ارسال گردد. در مجموع روند پیگیری این مساله کاملا مثبت است.
دبیر فدراسیون بسکتبال تاکید کرد: در قرارداد فدراسیون بسکتبال با بائرمن تمام ضرر و زیان ها را لحاظ کرده ایم و البته علاوه بر این مسایل ما پس از جدایی ناگهانی این مربی با خسارت هایی روبه رو شدیم که درخواست بررسی آنها را هم ارایه کردیم.
بائرمن سرمربی سابق تیم ملی بسکتبال دهم دی ماه سال 95 در حالی که برای استراحت به کشورش آلمان سفر کرده بود، بدون اطلاع قبلی از ادامه همکاری با فدراسیون بسکتبال ایران انصراف داد.
وی در خصوص حضور تیم بانوان کشور در مسابقات داخل سالن آسیا، اظهار کرد: بانوان کشور در مسابقات بسکتبال سه به سه آسیا شرکت خواهند کرد و امیدوارم آنها مانند مسابقات قزاقستان بتوانند عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی **9118**1368
خبرنگار: ** سید جواد بشیری**انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال