رئیس صندوق بازنشستگی ایلام:

2 هزار و 231 بازنشسته ایلامی تسهیلات ارزان قیمت دریافت کردند

ایلام - ایرنا- رییس صندوق بازنشستگی ایلام گفت: 2 هزار و 231 فقره تسهیلات ارزان قیمت 30 میلیون ریالی تاکنون به بازنشستگان این استان پرداخت شده است.

امیر الماسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این تسهیلات به صورت قرض الحسنه به بازنشستگان پرداخت می شود، اظهار کرد: 2 میلیارد و 200 میلیون ریال اعتبار برای پرداخت تسهیلات 30 میلیون ریالی به بازنشستگان استان اختصاص یافته است.
وی اعتبار سال گذشته صندوق بازنشستگان استان را 66 میلیارد و 930 میلیون ریال اعلام کرد و افزود: این میزان اعتبار برای بازنشستگان استان هزینه شده است.
رئیس صندوق بازنشستگی ایلام نسبت به کم توجهی برخی دستگاه ها به بازنشستگان استان انتقاد کرد و یادآور شد: بی مهری برخی دستگاه ها در حق بازنشستگانشان قابل توجیه نیست.
الماسی تاکید کرد: بازنشستگان می توانند با تشکیل کانون های بازنشستگی پیگیر مسائل و مشکلات خود باشند و به خوبی در راستای احقاق حقوق خود در قالب این کانون ها عمل کنند.
در استان ایلام بیش از هشت هزار بازنشسته وجود دارد که تاکنون تنها پنج کانون در شهرستان های استان برای پیگیری مشکلات آنها تشکیل شده است.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
7177/6119

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال