امام جمعه خرمدره:

شهید رجایی و باهنر بهترین الگوها برای دولتمردان هستند

زنجان - ایرنا - امام جمعه خرمدره گفت: شهید رجایی و باهنر بهترین الگوها از نظر دوری از تجمل، خدمت به مردم، تحمل سختی ها، مسئولیت پذیری و عمل به جای حرافی برای دولتمردان هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی حسینی در خطبه های نماز جمعه شهر خرمدره با تسلیت به مناسبت شهادت امام جواد (ع) و دعوت همگان به تقوای الهی، افزود: خداوند وعده داده روز 'دحو الارض' که روز ظهور امام زمان (عج) است، ظالمان قلع و قمع می شوند.
وی با اشاره به کودتای آمریکایی -انگلیسی 28 مرداد و سرنگونی دولت مصدق، اظهار کرد: اعتماد مصدق به آمریکا و به صحنه آمدن مردم از علت های این کودتا بود.
امام جمعه خرمدره با اشاره به روز 28 ذیقعده سالروز به آتش کشیده شدن مسجد الاقصی توسط صهیونیست ها، خاطرنشان کرد: مسجد باید جای انجام بهترین تحلیل ها باشد و مدیران در این محل مقدس پرورش شوند و مردم نباید مدیری که به مسجد نمی رود انتخاب کنند.
وی در زمینه شهادت شهید حججی و وعده انتقام سخت سردار سلیمانی از تکفیری ها، تصریح کرد: شهادت این جوان سرافراز بازتاب جهانی یافت.
حجت الاسلام حسینی بیان کرد: امروزه وهابی های عربستان ویروس وبا را وارد کشور یمن کرده اند و تا کنون 712 مسجد و 400 هزار خانه را در این کشور به ویرانی کشانده اند.
7324/6085
خبرنگار: اکرم بیات ** انتشار دهنده: رویا رفیعی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال