قهرمانی تیم ملی تکواندو مردان ایران در جام ریاست فدراسیون جهانی

تهران - ایرنا - تیم ملی تکواندو مردان ایران با کسب 4مدال طلا، یک نقره، چهار برنز و 35 امتیاز برسکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات 'جام ریاست فدراسیون جهانی' آسیا (G2) در ازبکستان ایستاد.

به گزارش ایرنا از فدراسیون تکواندو، تیم کره با 4طلا، یک نقره و 31 امتیاز نایب قهرمان شد و ازبکستان نیز با 3مدال نقره، 3مدال برنز و 12 امتیاز سوم شد.
نخستین دوره مسابقات 'جام ریاست فدراسیون جهانی' آسیا (G2) که از صبح روز (شنبه) در سالن 'یونیورسال' تاشکند با حضور 307 ورزشکار(198 مرد و 109 زن) در رده سنی بزرگسالان آغاز شده بود، دقایقی پیش به پایان رسید.
تیم ملی تکواندو مردان کشورمان با کسب 4مدال طلا، یک نقره، چهار برنز و 35 امتیاز برسکوی قهرمانی نخستین دوره مسابقات 'جام ریاست فدراسیون جهانی' آسیا (G2)ایستاد.تیم کره با 4طلا، یک نقره و 31 امتیاز نایب قهرمان شد و ازبکستان نیز با 3مدال نقره، 3مدال برنز و 12 امتیاز سوم شد.

«گروه مردان»
مدال طلا: احمد محمدی، ابراهیم صفری، سروش احمدی و مهدی جلالی
مدال نقره:سالار وحیدی
مدال برنز: سجاد مردانی، محمد رضا هادیان، مهدی اسحاقی و علیرضا علیاری

«گروه زنان»
تیم ملی بانوان کشورمان نیز با کسب دو مدال نقره و دو برنز به مقام سومی رسید. کره جنوبی و چین نیز به ترتیب جایگاه های اول و دوم رو از آن خود کردند.
مدال نقره: زهرا شجاعی و کیانا اخوان
مدال برنز: سودابه پور صادقی و فاطمه مداحی
در مجموع تیمی مردان و زنان نیز تیم های ملی کره جنوبی، چین و ایران به ترتیب اول تا سوم شدند.
بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو مدال آوران این دوره از مسابقات به صورت مستقیم جواز حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا در سال 2018 را کسب می کنند.
گفتنی است؛ مسابقات 'جام ریاست فدراسیون جهانی' در منطقه آسیا G2 است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20،‌ 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیک تعلق می‌گیرد.
شبس ** 1574 ** انتشار دهنده: محسن تهوری

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال