ظریف: امیدواریم بتوانیم با تعامل مجلس و دولت زمینه توسعه بیشتر کشور را فراهم کنیم

تهران - ایرنا - وزیر امور خارجه با تاکید بر نقش تعامل مجلس و دولت در توسعه کشور گفت: وزارت خارجه اقدامات لازم را در راستای توسعه بخش توریسم سلامت انجام می دهد.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، محمد جواد ظریف درخصوص نشست امروز -یکشنبه- خود با اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این نشست علاوه بر بررسی موضوعات کلی در بحث سیاست خارجی به موضوعات مدنظر کمیسیون بهداشت مجلس در بخش توریسم سلامت نیز توجه شد.
وزیر امور خارجه ادامه داد: موضوع حضور دانشجویان و اساتید ایرانی در خارج از کشور و همچنین تبادل دانشجو و اساتید در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.
ظریف با بیان اینکه جذب گردشگر خارجی یکی از اولویت های وزارت خارجه است، گفت: وزارت خارجه در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی تلاش خواهد کرد زمینه ورود گردشگران به کشور تسهیل شود و در این راستا برنامه ریزی های لازم را انجام داده البته وزارت خارجه متصدی انجام این مهم نیست، اما در راستای تسهیل امور و خدمت به اقتصاد کشور اقدامات لازم را انجام می دهد.
وزیر پیشنهادی خارجه در دولت دوازدهم افزود: اجرای برجام و جلوگیری از بدعهدی های آمریکا و ارتقاء روابط با همسایگان از دیگر موضوعاتی بود که در نشست امروز کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با نمایندگان عضو این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و امیدواریم بتوانیم با تعامل مجلس و دولت زمینه توسعه بیشتر کشور را فراهم کنیم.
سیام**6084**1449**تنظیم: امیر خان زاده*انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال