نماینده دهلران:

فضای مجلس برای رای اعتماد به همه وزرای پیشنهادی مثبت است

ایلام - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های دهلران، دره شهر ، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی مشارکت نمایندگان با ریاست جمهوری در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی را احترام به رای مردم و افکار عمومی دانست و گفت که فضای مجلس برای رای اعتماد به همه وزرای پیشنهادی مثبت است.

شادمهر کاظم زاده روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: وضعیت ملی، موقعیت منطقه ای و ضرورت های بین المللی اقتضا می کند که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در جریان اخذ رای اعتماد به کابینه دولت دوازدهم با رئیس جمهوری نهایت همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند.
وی فضای مجلس را برای رای اعتماد به وزیران معرفی شده مثبت ارزیابی کرد و افزود: هر 2 فراکسیون مهم مجلس مشغول فعالیت و رایزنی هستند تا اعضای کابینه دولت دوازدهم بدون حاشیه و تعلل و همراه و همگام با رئیس جمهوری در وزارتخانه های مربوطه فعالیت خود را آغاز کنند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی عملکرد وزرای دولت یازدهم را قانع کننده توصیف کرد و یاداور شد: وزیران معرفی شده در 2 نوبت صبح و عصر در کمیسیون های مجلس حاضر می شوند و اهداف، برنامه ها و سیاست های کاری خود را در دولت دوازدهم برای نمایندگان مردم تشریح می کنند.
کاظم زاده ملاقات با وزرای معرفی شده را فرصت مناسبی برای بیان مطالبات حقوق مردم عنوان کرد و گفت: انتظار و مطالبه نمایندگان مردم از دولت جدید اجرایی کردن سیاست های اقتصاد مقاومتی، ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان و رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم است.
وی پیش بینی کرد که همه وزرای دولت روحانی روز سه شنبه موفق به اخذ رای اعتماد از مجلس شوند.
رئیس جمهوری هفته گذشته اسامی 17 نفر از وزرای مورد نظر خود را به منظور تصدی وزارتخانه های مختلف به مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که تنها وزیر علوم، تحقیقات و فناوری معرفی نشده و روند بررسی صلاحیت این افراد سه شنبه هفته جاری انجام می شود.
7174 /6119
خبرنگار: سید حرمت الله موسوی مقدم * انتشار دهنده: عباسعلی نقی یان

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال