در پیامی به مناسبت شهادت محسن حججی؛

وزیر اطلاعات بر تداوم راه شهدا تا نابودی گروه های تکفیری تاکید کرد

تهران- ایرنا- وزیر اطلاعات در پیامی، با تبریک و تسلیت شهادت «محسن حججی» به ملت ایران و خانواده این شهید، تاکید کرد: راه شهدا تا نابودی کامل جبهه استکبار جهانی و گروه های تکفیری و پیروزی کامل جبهه انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت اطلاعات، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی به شرح زیر است:
«بسم الرب الشهدا و الصدیقین
خبر شهادت مظلومانه و غریبانه مدافع حرم، شهید «محسن حججی»، بدست مزدوران ددمنش داعش، برگ دیگری از جنایات ضد انسانی و ضد اسلامی این گروهک مزدور را نمایان ساخت.
اینجانب، شهادت پر افتخار و مظلومانه این شهید مدافع حرم را به محضر حضرت ولی عصر «عج الله تعالی فرجه الشریف»، مقام معظم رهبری «مدظله العالی» ملت شریف ایران و خانواده معظم و معزز آن شهید گرامی تبریک و تسلیت عرض می نمایم.
قطعاً، خون شهدای جبهه مقاومت، تنومندی بیشتر درخت انقلاب اسلامی و آگاهی بیش از پیش مظلومان را در پی خواهد داشت و مجاهدین با صلابت جبهه انقلاب اسلامی را برای گرفتن انتقام خون شهدای مظلوم، مصمم تر می نماید.
انشاءالله راه شهدا تا نابودی کامل جبهه استکبار جهانی و گروه های تکفیری و پیروزی کامل جبهه انقلاب اسلامی ادامه خواهد داشت.
سیدمحمود علوی»
به گزارش ایرنا، شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشگر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش در سوریه پس از به اسارت در آوردن او، سر از پیکر پاکش جدا کردند.
حججی از اعضای مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که به محرومیت زدایی در مناطق فقیر کشور می پردازد. از این شهید فرزندی دو ساله به یادگار مانده است.
سیام*3070*3061*1449**تنظیم: داود نخ کوب نیاسر**انتشار: امیر کاردان راد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال