فرمانده انتظامی:

28 نفر امسال در سوانح رانندگی بوکان جان خود را از دست دادند

مهاباد- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی بوکان با بیان اینکه ارتقاء سطح امنیت جامعه، در گرو مشارکت همه جانبه رسانه و خبرنگاران با پلیس است، گفت: امسال 28 نفر در راه های مواصلاتی شهرستان و داخل شهر جان باختند و تصادفات فوتی برون شهری 24 و داخل شهر 4 نفر بوده که به ترتیب 24 و 20 درصد نسبت به پارسال کاهش دارد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ مجید محبعلی روز یکشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان بوکان در ستاد فرماندهی پلیس اظهار کرد: جامعه امروز نیاز به آگاهی و ارائه اطلاعات لازم در خصوص آسیب ها و راهکارهای مربوطه و کاهش سوانح رانندگی و آسیب های اجتماعی دارد که پلیس برای افزایش این اطلاعات باید از تمام توان رسانه ها و خبرنگاران استفاده کرده و خود را به بدنه جامعه وصل کند.
سرهنگ محبعلی با قدردانی از زحمات و تلاش های خبرنگاران، آنان را چشم بینا و گوش شنوای مردم عنوان کرد و گفت: ارتباط رسانه و پلیس می تواند به ارتباط سازنده با مردم منجر شود .
سرهنگ محبعلی همچنین با اشاره به دستگیری یکهزار و 143 نفر معتاد متجاهر و قاچاقچی خرده فروش موادمخدر در سال جاری اعلام کرد: توفیقات خوبی را در زمینه کشف و مبارزه با مواد مخدر در شهرستان داشته ایم که افزایش بیش از چهار برابری را نسبت به سال گذشته نشان می دهد.
شهرستان بوکان با 251 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع است.
مهمترین اخبار ایرنای کشور، آذربایجان غربی و جنوب استان را به صورت لحظه به لحظه از کانال خبری تلگرام این رسانه به آدرسirnamahabad@ دریافت کنید.
7510/3093**خبرنگار: محمد ادیب**انتشار دهنده: پیمان پاکزاد

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال