سردار جعفری: نیروهای داعش سربازان خط مقدم رژیم صهیونیستی هستند

اصفهان - ایرنا - فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: نیروهای داعش سربازان خط مقدم رژیم صهیونیستی هستند و استکبار جهانی این گروه تکفیری را برای مقابله با انقلاب اسلامی به وجود آورد.

به گزارش ایرنا، سردار محمدعلی جعفری روز یکشنبه در مراسم بزرگداشت محسن حججی شهید مدافع حرم در مسجد جامع نجف آباد افزود: دشمنان دریافتند تا به سراغ کانون قدرت در منطقه نیایند نمی توانند با ایران مقابله کنند.
وی افزود: بعد از موفقیت ایران در برجام، دشمنان به دنبال تضعیف توان موشکی و دفاعی ایران هستند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اضافه کرد: امروز همه مردم ایران باید بدانند که دشمنان، ایران اسلامی را کانون حرکت اسلامی می دانند و نیروهای انقلابی ، پاسداران و نیروهای مسلح را هدف قرار داده اند.
وی با اشاره به مهمترین مولفه های قدرت ایران اسلامی گفت: خواست و اراده یکپارچه ملت ، رهبری و ولایت فقیه، توان دفاعی و نیروهای مسلح کشور از مهمترین مولفه های قدرت کشور محسوب می شوند که دشمنان بعد از برجام به دنبال تضعیف این توان برآمده اند.
سردار جعفری ادامه داد: متاسفانه برخی در داخل کشور توجه به عمق توطئه های دشمنان ندارند.
وی افزود: خانواده های شهدا درس ایثار و فداکاری را به همه ما آموختند و دشمنان ما باید بدانند هرچه فشارها و تحریم ها را بر ایران بیشتر کنند و بویژه زمانی که هدف خود را یکی از مولفه های قدرت ملی و توان دفاعی ما قرار دهند، همه مردم به سمت وحدت ، انسجام و یکپارچگی بی نظیری حرکت می کنند.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: آزادی انسان ها و مبارزه با ظلم و استکبار جهانی شعار و هدف انقلاب اسلامی و درس سید الشهدا ست.
وی اضافه کرد: افتخار ملت ایران این است که از مظلومان عالم دفاع می کند و پای همه سختی ها و فشارهای آن ایستاده است.
سردار جعفری با اشاره به شهادت محسن حججی در مبارزه علیه گروه تکفیری و تروریستی داعش گفت: این شهید بزرگوار با رفتار عزتمندانه و عزم راسخ خود قبل از شهادت ، پیام بزرگی به مردم جهان ارسال کرد و همسرش نیز با حجاب زینب وار، پیام بزرگ دیگری به زنان جامعه داد.
فرمانده کل سپاه با نکوهش حرکت برخی نمایندگان در مراسم تحلیف رئیس جمهوری گفت: شهادت شهید حججی این حرکت زشت را خنثی کرد و موجب عزت ملت ایران شد.
وی افزود: همه شهدا در وصیت نامه های خود به حفظ حجاب و دفاع از حریم ولایت به خانواده های خود توصیه کرده اند که این توصیه ها ، هدفمند و هوشمندانه است.
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب تاکید کرد: تهدیدهای فرهنگی و سیاسی و هجمه های بزرگی اعتقاد و باورهای جامعه ما را مورد هدف قرار داده است وشهادت محسن حججی، انسجام بی نظیری در کشورمان به وجود آورد که با هیچ اقدامی امکان فراهم آوردن آن میسر نمی شد.
سردار جعفری با اشاره به وضعیت حساس انقلاب اسلامی ایران و مقاومت اسلامی در منطقه گفت: با شهادت محسن حججی ها و شهدای این استان مقاومت ادامه دارد و روز به روز عمیق تر و دشمن شکن تر می شود.
در این مراسم سعید جلیلی عضو شورای امنیت ملی، پدر شهید احمدی روشن از شهدای هسته ای، سردار پاکبور فرمانده نیروی زمینی سپاه، غلامعلی سلیمانی فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج)، استاندار اصفهان به نمایندگی از دولت و آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب حضور داشتند.
شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان، عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که هفته گذشته در مرز عراق و سوریه درتنف پس از شبیخون تروریست های داعش به اسارت درآمد و پس از 2 روز تصاویر شهادتش از سوی این گروه تکفیری منتشر شد.
7150 / 2093 ** خبرنگار: علی نعمانی ** انتشار دهنده : مسعود عمادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال