حضور نوبخت در منزل یکی از فوت شدگان سیل خراسان رضوی

مشهد- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه در سفر به مناطق سیل زده خراسان رضوی ظهر یکشنبه در منزل یکی از فوت شدگان این حادثه در روستای تیرگان درگز حضور یافت.

محمدباقر نوبخت همچنین صبح امروز از منطقه لایین نو در شهرستان کلات این استان بازدید و وضعیت مناطق خسارت دیده به ویژه در بخش کشاورزی را در طول مسیر بررسی کرد.
وی این مسیر را تا روستای بابا رمضان که تعداد بسیاری خودرو ازطریق سیلاب به این منطقه آورده شده و در گل و لای مانده بود؛ طی کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی در حاشیه این بازدید به خبرنگار ایرنا گفت: شبکه آب، تاسیسات و خطوط انتقال و منابع تامین آب 29 روستا در شهرستان های کلات و درگز بر اثر سیل اخیر خسارت دیده بود که تاکنون آب 15 روستا وصل شده است.
حجتعلی شایانفر افزود: ترمیم شبکه آب 14 روستای دیگر در دست انجام است که از این تعداد 9 روستا در کلات و بقیه هم در شهرستان درگز است.
وی اظهار کرد: اکنون آبرسانی به این روستاها با 10 تانکر سیار در حال انجام است.
وی گفت: شبکه برق 10 روستای شهرستان کلات هم در اثر این سیل خسارت دیده بود که تاکنون شبکه برق هشت روستا مرمت و برق آنها وصل شده و برق 2 روستای بابا رمضان و ژرف نیز با مولد و ژانراتور تامین شده است.
در سیل 2 روز گذشته شمال خراسان رضوی 9 نفر کشته شدند.
1906 / 6053 خبرنگار : فاطمه یوسفی ** انتشار دهنده: محمد حسین علی مقدم

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال