معاون آموزش و پرورش فارس:‌برنامه های اجرایی دوره ابتدایی راکاهش دادیم

شیراز- ایرنا- معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: شمار طرح ها و برنامه های اجرایی حوزه آموزش ابتدایی این اداره از 72 به 32 طرح و برنامه کاهش یافت.

به گزارش دریافتی یکشنبه ایرنا از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، علی عسکر جمشیدی در جلسه هفتگی حوزه کاری خود افزود:‌هدف از این اقدام، کیفیت بخشی فعالیت های مدارس ابتدایی در فارس است.
وی ادامه داد: برپایه مصوبه شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش فارس مبنی بر کاهش حجم فعالیت های معاونت های مختلف،پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور معاون پرورشی و فرهنگی و تربیت بدنی و سلامت اداره کل و بر اساس تصمیم گیری در این نشست ها ، برنامه های دوره ابتدایی به نحو چشمگیری کاهش یافت.
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس ضمن مطلوب شمردن این اقدام گفت:خواسته و مطالبه بحق آموزگاران و معلمان دوره ابتدایی کاهش حجم طرح ها و برنامه های اجرایی و کیفیت بخشی به سایر طرح های مهم در مدارس است.
جمشیدی بیان کرد: این رویکرد جدید فرصت مناسبی برای آموزگاران و همکاران شاغل در آموزشگاه است تا بتوانند زمان بیشتری را به ارتقای کیفیت آموزشی در مدارس اختصاص دهند و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد نتایج مثبت این اقدام باشیم.
دریافت خبر:‌ فاطمه هاشمی نیک ** انتشاردهنده:‌غلامرضا مالک زاده
3002/ 1876

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال