رئیس مجمع نمایندگان مازندران: کابینه معرفی شده رضایت بخش است

ساری - ایرنا - رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه وعده دکتر روحانی برای ترمیم کابینه دولت دوازدهم محقق شده و رضایت بخش است، گفت: اینکه وزرای وزارتخانه های مهم نظیر نفت، امور خارجه، بهداشت، اقتصاد و کشاورزی دوباره پیشنهاد شده اند، جای خوشحالی دارد.

حسین نیاز آذری روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تشکیل کابینه قوی با همکاری مجلس سبب محقق شدن مطالبات مردم می شود و مجلس شورای اسلامی فقط به دنبال کمک به اجرایی شدن وعده های رئیس جمهوری به ملت ایران است.
وی با اشاره به اینکه ترمیم کابینه دولت فقط به معنای تغییر وزرا نیست ، اظهار داشت : وزرای پیشنهادی رئیس دولت دوازدهم باتجربه و کار کشته هستند ، اما انتظار داریم بدنه و پیکره وزارتخانه ها و سازمان های آن وزارتخانه ها در استان ها جوان ، چابک و کارشناسی تر شوند.
وی توضیح داد: وزرای با تجربه و به عنوان تئوریسین های اصلی وزراتخانه می توانند با به کار گیری نیروهای جوان در بدنه، برنامه های خود را در جهت تحقق مطالبات مردم عملیاتی و اجرایی کنند.
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد : وزرای نفت ، امور خارجه ، بهداشت ، کشاورزی ، اقتصاد و صنعت و معدن و تجارت در ایجاد اشتغال و تولید کشور نقش مهم و اساسی دارند که خوشبختانه این وزیران با تجربه و خوش فکر هستند.
نیاز آذری گفت : توقع داریم این وزرا در بدنه از نیروهای کارشناسی تر و جوانتر استفاده کنند.
وی از نشست های کارشناسی مجمع نمایندگان مازندران با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم خبر داد و گفت : ما با این وزرا در زمینه منافع ملی و استانی مازندران که ظرفیت های ملی دارند نشست خواهیم داشت و برنامه های آنان را مورد ارزیابی و تحلیل های کارشناسی قرار می دهیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران به ظرفیت های کشاورزی و گردشگری استان مازندران اشاره کرد و افزود : استان نیاز به تولید و اشتغال دارد تا شاهد به کار گیری نیروهای بیکار تحصیل کرده باشیم.
مازندران 12نماینده در مجلس شورای اسلامی دارد.
خبرنگار : سیدرضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6990/1654

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال