پدر شهید 'محسن حججی' :

محسن درمکتب حسین بزرگ شد و راهی را برگزید که عاشق آن بود

اصفهان - ایرنا- پدرشهید 'محسن حججی' گفت: محسن درمکتب حسین (ع ) و اهل بیت بزرگ شد، راهی را برگزید که عاشق آن بود و در این راه به شهادت رسید .

محمدرضا حججی در گفتگو با ایرنا افزود:شهادت محسن ما، برای جوانان الگو شد و ثابت کرد که در این دوران ماهواره ها و فضا های مجازی نیز می شود جوانانی عاشق اسلام ، قرآن، اهل بیت و میهن تربیت کرد.
وی گفت: من خدا را شاکرهستم که همچنیین فرزندانی به من داده که عاشق ائمه،اهل بیت و امام حسین هستند.
وی درخصوص وداع آخر این شهید با خانواده گفت: محسن دفعه دوم که میخواست به سوریه اعزام شود، با حالتی خاص از من و مادر و خواهرانش خدا حافظی کرد، من احساس کردم که این دفعه محسن به آرزویش که همان شهادت است می رسد.
پدر شهید حججی گفت: خداوند به ما دو پسر و سه دخترداده بود که برکت زندگی ما بودند که یکی از آنها در راه خدا ودفاع از حرم به شهادت رسید .
به گزارش ایرنا، شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان، عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که اعضای گروهک تروریستی داعش درسوریه پس از به اسارت درآوردن او سرازپیکر پاکش جدا کردند.
شهید محسن حججی از اعضای مؤسسه شهید احمد کاظمی بود که درمحرومیت زدایی درمناطق فقیر کشور حضور فعال داشت. از این شهید فرزندی دو ساله به نام علی به یادگارمانده است.
شهرستان نجف آباد با 330 هزار نفر جمعیت در 30 کیلو متری غر ب اصفهان قرار دارد . این شهرستان 2500 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .
خبرنگار : کریمی** انتشار: سلطانمرادی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال