تامین اعتبار 10 هزار میلیارد ریالی بزرگراه شمالی کرج

کرج - ایرنا- رئیس منطقه 5 بانک شهر گفت: 10 هزارمیلیارد ریال اعتبار برای اجرای بزرگراه شمالی کرج توسط این بانک تامین شده است.

به گزارش ایرنا، شهرام عالی پورعصر شنبه در نشست خبری افزود: اکنون فاز یک بزرگراه شمالی کرج با پشتوانه مالی بانک شهر توسط شهرداری کرج و اداره کل راه و شهرسازی استان البرزدر حال انجام است.
بزرگراه شمالی کرج به مسافت حدود 19 کیلومتر بزرگراه شهید همت را به آزاد راه کرج - قزوین در محدوده شهرستان ساوجبلاغ متصل می کند.
رئیس منطقه 5 بانک شهر با اشاره به تامین تسهیلات برای پروژه های عمرانی استان البرز گفت: در 4 سال گذشته 30 پروژه بزرگ عمرانی از جمله تقاطع های غیر همسطح با تامین اعتبار از سوی این بانک در کرج اجرا شده است.
وی اظهار داشت: بانک شهر آماده همکاری با شورای پنجم کرج برای اجرای پروژه های عمرانی است.
عالی پور با اشاره به بدهی های شهروندان به شهرداری کرج گفت: طی تفاهم نامه ای که بین شهرداری و بانک شهر در 2 سال گذشته منعقد شد، 50 میلیارد تومان تسهیلات به مودیان بدهکار شهرداری کرج پرداخت شد.
وی افزود: این افراد بابت صدور پروانه ساختمان ، عوارض ساختمانی ، عدم خلاف و سایر موارد بدهکار شهرداری بودند که بانک شهر بدهی مردم را به شهرداری پرداخت می کند تا خللی در اجرای پروژه های عمرانی به وجود نیاید.
7410/ 6155خبرنگار: مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال