بازارچه کالای همراه ملوان شادگان افتتاح شد

آبادان - ایرنا - با حضور استاندار خوزستان، فرماندار و نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی بازارچه کالای همراه ملوان این شهر شنبه افتتاح شد.

به گزارش ایرنا غلامرضا شریعتی در حاشیه افتتاح بازارچه کالای همراه ملوان به خبرنگاران گفت:دولت سعی دارد تا با ایجاد زمینه مناسب کسب و کار و تجارت، معیشت مرزنشینان را تسهیل کند.
وی اظهار داشت: با موافقت کمیسون اقتصادی دولت واردات از بندر شادگان مشمول 10درصد تخفیف عوارض گمرکی و بازرگانی شد و به این ترتیب زمینه مناسب برای توسعه بندر تجاری شادگان فراهم شد.
فرماندار شادگان نیز به ایرنا گفت: بازارچه کالای همراه ملوان شادگان در فاز اول با 6 غرفه برای 30 نفر اشتغالزایی ایجاده کرده و امید می رود با راه اندازی فاز دوم آن نیز برای بیش از 150 نفر اشتغالزایی ایجاد شود.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت:نزدیک بودن بندر شادگان به شهرستان های اهواز و ماهشهر فرصت و زمینه مناسبی برای رونق گرفتن آن را فراهم کرده است.
حجت الاسلام مجید ناصری نژاد تفاوت قیمت و مناسب بودن قیمت کالاهای بازارچه ملوانی شادگان با مقایسه با شهرهای دیگر را یکی از ویژگی های آن عنوان کرد و بیان داشت:شادگان با دارا بودن ٥٤ کیلومتر مرز آبی توانایی تبدیل شدن به یکی از مهمترین بنادر استان را داراست.
3015/6064
خبرنگار:عدنان جواهری ** انتشار:محسن بهاروند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال