والیبال انتخابی جهان

کولاکوویچ: خود را به زحمت انداختیم ، می توانستیم راحت بازی با چین را ببریم

اردبیل - ایرنا - سرمربی تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی امروز با چین گفت: بازی سختی بود، ما خود را به زحمت انداختیم در حالی که می توانستیم راحت تر بازی را به نفع خود پایان دهیم.

به گزارش ایرنا ، ایگور کولاکوویچ در نشست پایانی بازی ایران و چین افزود: بازی امروز شور و هیجان زیادی داشت و برخی از بازیکنان ما به این خاطر اشتباهاتی را مرتکب شدند.
وی بیان کرد: تیم چین تیمی قدرتمند است و من از نتیجه بازی راضی هستم اما باید تیم خود را آنالیز کرده و نقاظ ضعف خود را برطرف کنیم.
وی در پاسخ به سوالی در باره ترکیب ثابت تیم ملی گفت: من به بازیکنانم اعتماد و اعتقاد دارم ، وقتی تیم با این نفرات نتیجه می گیرد چه لزومی به تغییر ترکیب تیم است.
وی نقش تماشاگران اردبیلی در این پیروزی را مهم ذکر کرد و این نتیجه را به مردم ایران و بویژه اردبیل تبریک گفت.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال نیز در این نشست گفت: تیم چین یکی از قدرت های آسیاست و همیشه بازی های ما با این تیم پنج گیم بوده اما امروز توانستیم با بازی خوب این تیم را در سه ست شکست دهیم.
وی از تماشاگران اردبیلی تشکر کرد و گفت: با توجه به اینکه اردبیل در لیگ برتر والیبال تیم ندارد به این شهر نیامده بودم و اکنون بسیار خوشحالم که در جمع مردم خونگرم این دیار هستم.
تیم ملی ایران عصر امروز در یک بازی دیدنی با نتیجه سه بر صفر بر چین پیروز شد.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
خبرنگار: نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده: سیفعلی موسی زاده
6130/6016

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال