مسابقه های بین المللی بدمینتون/ جباری شگفتی ساز رقابت های بلغارستان

تهران- ایرنا- دومین روز مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان، عصر شنبه در سالن بدمینتون شهر پازارژیک بلغارستان پیگیری شد و در رقابت های یک نفره پسران، «امیر جباری» برابر حریف بلژیکی خود به پیروزی دست یافت و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت

به گزارش ایرنا به نقل از فدراسیون بدمینتون، در دیدار رقابت های یک نفره مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات جباری در مصاف با حریف بلژیکی با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید و به مرحله یک چهارم نهایی رسید.
جباری در مسابقات بین المللی بلغارستان که با حضور23 کشور صاحب نام برگزار شد که کمتر از رقابت های جهانی نداشت، بسیار خوب درخشید .
وی برای رسیدن به مرحله نیمه نهایی در ساعت شش و سی دقیقه به وقت محلی با بازیکن تایلند دیدار خواهد داشت .
مسابقات بین المللی بدمینتون جوانان بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست دوم مرداد ماه جاری در شهر پازارژیک در حال برگزاری است و رقابت های بین المللی بدمینتون بزرگسالان بلغارستان در روزهای بیست و سوم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری در شهر صوفیا برگزار خواهد شد.
تیم بدمینتون جوانان پس از پایان رقابت های خود به تیم بزرگسالان بدمینتون ایران خواهد پیوست تا در مسابقات بزرگسالان شرکت نماید .
مسابقات بین المللی بدمینتون بلغارستان در روزهای بیستم الی بیست و ششم مرداد ماه جاری با شرکت 23 تیم خارجی در دو رده جوانان و بزرگسالان در این کشور در حال برگزاری است.
ورزشی * 1528 *1368
خبرنگار: حسن تمیمی**انتشار: خیراله شفیعی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال