والیبال انتخابی جهان

لوزانو: داوری بازی بد بود اما در نتیجه بازی تاثیر نداشت

اردبیل - ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال چین با انتقاد از وضعیت داوری دیدار تیمش با ایران گفت: گرچه داوری شاید در نتیجه کلی مسابقه تاثیری نداشت اما اینقدر فشار هم به بازیکنان ما وارد نمی شد.

رائول لوزانو در نشست پایان بازی ایران و چین گفت: باید به کنفدراسیون آسیا در این باره تذکر داده شود،شایسته نیست که برای این مسابقات مهم از داوران ضعیف استفاده شود و باید داوران قوی را برای دیدارهای مهم انتخاب کرد.
وی با بیان اینکه بازیکنان ایرانی امروز بسیار خوب بازی کردند گفت: بازیکنان ایرانی نسبت به زمان مربی گری من در سرویس زنی ها پیشرفت خوبی کرده اند و تیم ایران نیز مانند فرانسه و برزیل تیمی با تجربه شده است.
لوزانو اضافه کرد: اما فرق ایران با فرانسه و برزیل این است که آنها در تیمشان جوانگرایی دارند و هر روز بازیکنانشان عوض می شود اما ایران بازیکنانش چندین سال است که ثابت بوده و پا به سن گذاشته اند.
تیم ملی چین در بازی امروز خود با ایران با نتیجه سه بر صفر مغلوب این تیم شد.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد ماه در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
خبرنگار : نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6130/6016

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال