سرمربی ایران : هدف اصلی ما راهیابی به بازی های جهانی است، هربازی را جدی می گیریم

اردبیل - ایرنا- سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازی با کره را بردیم ، همه بازی ها را جدی می گیریم زیرا هدف اصلی ما صعود به رقابت های جهانی ایتالیا - بلغارستان است.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ایگور کولاکوویچ جمعه شب در نشست پایان بازی ایران و کره افزود: باید از تماشاگران اردبیلی تشکر کنم که از ابتدا تا پایان بازی یک صدا و بدن خستگی تیم را تشویق کردند و این حمایت برای ما ارزشمند است.
وی بیان کرد: ست اول را کره جنوبی اصلا نتوانست بازی کند اما در ست دوم بازی اصلی این تیم به نمایش درآمد و بازیکنان ما با تمرکز و تلاش موفق به شکست آنها شدند.
او اضافه کرد: از نتیجه بازی و بازیکنانم راضی هستم و سعی می کنیم ادامه بازی ها را همچنان اینگونه ادامه دهیم .
وی با اشاره به میانگین سنی بازیکنان ایران گفت: شاید از نظر میانگین سنی تیم ایران چندان جوان نباشد اما همه بچه ها شایستگی بودن درتیم ملی را دارند.
وی اضافه کرد: یکی از اهداف ما استفاده از جوانان در تیم ملی است و هر بازیکن جوانی در کشور شایستگی حضور در تیم ملی را داشته باشد در ترکیب تیم قرار می گیرد.
سعید معروف کاپیتان تیم ملی ایران نیز در این نشست گفت: خدا را شاکریم که این بازی را بردیم ، ست دوم بازی سخت بود اما به هر حال ما با تلاش خود بازی را بردیم و سعی می کنیم در بازی های آینده نیز پیروزی های خود را ادامه دهیم .
تیم ملی ایران در بازی امروز خود با کره جنوبی با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسید ، تیم ملی ایران فردا با چین دیدار می کند.
مسابقه های والیبال انتخابی جام جهانی از 19 تا 23 مرداد ماه در ورزشگاه رضازاده اردبیل برگزار می شود ، در این رقابت‌ ها پنج تیم والیبال جمهوری اسلامی ایران ، کره جنوبی ، چین ، قطر و قزاقستان با هم به رقابت می‌ پردازند.
2 تیم برتر این مسابقه ها شهریور سال آینده در رقابت ‌های والیبال قهرمانی مردان جهان که به میزبانی 2 کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار خواهد شد، حضور می یابند.
خبرنگار : نعمت محسن زاده ** انتشار دهنده : سیفعلی موسی زاده
6130/6016

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال