امام جمعه اهل سنت کرمانشاه:

کابینه دولت جدید مطالبات مردم استان های مرزی را در اولویت قرار دهد

کرمانشاه- ایرنا- امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با تبریک تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد؛ کابینه جدید تمرکز بر مطالبات مردم استان های مرزی را در اولویت قرار دهد و برای بحران بیکاری و رکود اقتصادی که مردم نجیب کرمانشاه را به شدت آزرده خاطر کرده چاره اندیشی عاجل کند.

به گزارش خبرنگار ایرنا؛ ماموستا مُلا محمد محمدی در خطبه های این هفته نماز جمعه اهل سنت کرمانشاه در مسجد جامع شافعی در ادامه خطبه ها، مردم اهل سنت ایران اسلامی را مردمی متعهد و متخصص و همراه با نظام دانست که باید رئیس جمهور با اعتماد کامل در ساختار اجرایی و مدیریت کلان کشور به آنها نگاه ویژه ای داشته باشد.
وی با اشاره به تلاش برخی رسانه ها به ایجاد شکاف میان میان اهل سنت و مسئولان، گفت: تعهد و نجابت اهل سنت در تاریخ فراز و نشیب های انقلاب اسلامی می درخشد و امیدواریم رئیس جمهوری با تدابیر لازم و تصمیمات به موقع این پیوند را مستحکم تر نماید و وعده های انتخاباتی را عملی کند.
خطیب جمعه اهل سنت کرمانشاه در ادامه خطبه ها، جنایات اخیر داعش در کشتار زنان و کودکان بی گناه را محکوم کرد و حامیان آنان را جانی دانست و این گونه حرکات را نشانه نابودی این تفکر خونریز دانست.
ماموستا محمدی در ادامه از تلاش های استاندار کرمانشاه برای به حرکت در آوردن برخی از طرح های معطل مانده و مسکوت برای پیشرفت استان تشکر کرد و از نیروهای نظامی و امنیتی برای بازگشت امنیت و آرامش به جامعه قدردانی نمود.
وی همچنین با قدردانی از خبرنگاران که در هر شرایطی با تحمل تمام محدودیت ها و موانع برای دسترسی مردم به اطلاعات و اخبار تلاش می کنند، خبرنگاران کرمانشاه را صادق، وحدت طلب و کم توقع نامید.
ماموستا محمدی همچنین بخش دیگری از خطبه های نماز را به هتاکان و آزاردهندگان پیامبر اکرم (ص) اختصاص داد و با انتقاد از کسانی که تهمت، افترا و تجاوز از حدود شرع را برای رسیدن به اهداف خود مجاز می دانند، گفت: کرامت و آبروی انسان در اسلام ارزشمند است و متجاوزان بر آن بی شک در گمراهی و برخلاف قوانین اسلام حرکت می کنند.
3033/8066 خبرنگار:فرزاد نویدی ** انتشار دهنده:علی مولوی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال