جشنواره مسابقات قرآنی خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی مشهد پایان یافت

مشهد- ایرنا- پانزدهمین دوره جشنواره مسابقات قرآنی استادان، کارکنان و خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی مشهد که با شرکت 6 هزار و 200 نفر در مجتمع فرهنگی این دانشگاه جریان داشت، شامگاه چهارشنبه پایان یافت.

دبیر این جشنواره، پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها در سه رشته اصلی کتبی، آوایی و هنری در بخش های قصه گویی، اذان، کتابخوانی، ترتیل، حفظ قرآن، عکاسی، خوشنویسی و نقاشی برگزار شد که در پایان از 10 نفر برتر هر رشته و مجموعا 80 نفر تقدیر شد و دانشگاه علوم پزشکی مشهد در مجموع امتیازات رتبه نخست را به دست آورد.
حجت الاسلام سیدمحمود طباطبایی هدف از برگزاری این مسابقات را ترویج فرهنگ معنویت میان اعضا و خانواده فرهنگیان عنوان کرد که در آن سعی می شود استعدادهای علاقه مند به موضوعات قرآنی شناسایی شوند.
وی با بیان اینکه در این مسابقات شرکت کنندگان از سه مقطع کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از دانشکده های تابعه این دانشگاه حضور داشتند، گفت: مسابقات یاد شده همه ساله با استقبال زیادی از سوی واجدان شرایط مواجه شده و تلاش می شود در راستای کیفی سازی آن عمل شود.
پانزدهمین دوره مسابقات قرآن خانواده دانشگاهیان علوم پزشکی مشهد، دوشنبه 16 مردادماه با حضور 6 هزار و 200 شرکت کننده آغاز شده بود.
در این جشنواره از حامد علیزاده، قاری خراسانی که موفق به کسب مقام نخست مسابقات بین المللی قرائت قرآن در مالزی شده بود، تجلیل به عمل آمد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.
7495/5132
خبرنگار:‌ حسین عباسی ** انتشار دهنده: علی اصغر ایزدی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال