مهمترین برنامه های خبری در پایتخت فرهنگی ایران ( 12 مرداد )

اصفهان- ایرنا- برگزاری انتخابات اتحادیه مدغم مراکز قرآنی و نشست خبری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان، مهمترین برنامه های خبری امروز اصفهان است.

*** انتخابات اتحادیه مدغم مراکز قرآنی در خانه معلم شماره 3 برگزار می شود.
به گفته مدیر دفتر قرآن و عترت استان اصفهان، با استناد به مصوبه پنجاه و هفتمین جلسه هیات رسیدگی به امور موسسات فرهنگی قرآن و عترت کشور و با حضور بازرسان این هیات، اولین مجمع عمومی اتحادیه موسسات و تشکل‌های مردمی، فرهنگی قرآن و عترت استان اصفهان در خانه معلم شماره ٣ اصفهان برگزار می شود.
حجت‌الاسلام ابوالفضل یعقوبی افزود: این مجمع با حضور موسسات دارای مجوز و پروانه فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود، اولین اساسنامه پیشنهادی اتحادیه مدغم به تصویب اعضا حاضر رسیده و پس از آن اولین هیات مدیره و بازرسی اتحادیه مدغم با رای کتبی اعضای حاضر انتخاب می شود.

*** نشست خبری رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان به مناسبت سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به دستور امام خمینی (ره) در سالن جلسات این مرکز تشکیل می شود.
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از نهادهای انقلابی جمهوری اسلامی ایران است که به هماهنگی و انسجام فعالیت های تبلیغی بین دستگاه ها و مراکز تبلیغی کشور می‌پردازد.
****
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به عنوان خبرگزاری رسمی کشور آماده دریافت، اعلام و پوشش مهمترین برنامه های خبری استان اصفهان است.
سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی و عموم مردم می توانند برنامه های خبری روزانه خود را روز قبل از طریق شماره تلفن 32658353 و 32658354 به خبرگزاری جمهوری اسلامی استان اصفهان اطلاع دهند.
تلفکس 32658355
پست الکترونیکی به نشانی esfahan@irna.ir
کانال اطلاع رسانی : https://telegram.me/esfahanirna
گ/7153 /6022 خبرنگار: هُدا استکی - انتشار دهنده : عمادی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال