روابط عمومی ناوتیپ ذوالفقار منطقه چهارم نیروی دریایی سپاه اعلام کرد:

تکرار اقدام تحریک‌ آمیز و غیر‌حرفه ‌ای آمریکا در خلیج فارس

تهران - ایرنا - روابط عمومی ناوتیپ ذوالفقار منطقه ‌چهارم نیروی دریایی سپاه از تکرار اقدام تحریک ‌آمیز و غیر‌حرفه ‌ای آمریکایی‌ها طی یک هفته گذشته در خلیج فارس خبر داد.

به گزارش ایرنا از اعلام روز شنبه روابط عمومی کل سپاه، در ابتدای اطلاعیه ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ چهارم نیروی دریایی سپاه آمده است: با گذشت چند روز از اقدام تحریک‌آمیز یک رزم‌ ناو آمریکایی در شمال خلیج فارس که با شلیک دو گلوله‌ی هوایی برابر شناور گشتی نیروی دریایی سپاه صورت پذیرفت، شناورهای امریکایی این‌بار در منطقه‌ی میانی خلیج فارس اقدام مشابهی را مرتکب شدند.
این اطلاعیه می‌افزاید: در ساعت 4 بعد از ظهر جمعه (6 مرداد) ناو هواپیمابر 'نیمیتز' و رزم‌ ناو همراهش در حالی که تحت رصد و رهگیری ناوچه‌های موشک‌انداز 'ناوتیپ ذوالفقار منطقه‌ی چهارم نیروی دریایی سپاه' قرار داشتند، در محدوده‌ی نفتی- گازی 'رسالت' اقدام به پرواز 'بالگرد' و نزدیک شدن به شناورهای سپاه کردند.
در این اطلاعیه با اشاره به هوشمندی و هوشیاری رزمندگان نیروی دریایی سپاه تصریح شده است:آمریکایی‌ها با حرکتی تحریک‌آمیز و غیر‌حرفه‌ ای، با اخطار به شناورهای ناوتیپ ذوالفقار مبادرت به پرتاب منور ورزیدند که رزمندگان اسلام بدون اعتنا به رفتار نامتعارف و غیرمعمول شناورهای آمریکایی، ماموریت خود را در منطقه دنبال کردند که ناو هواپیمابر و رزم ‌ناو همراه منطقه را ترک کردند.
اجتمام(1) ** 7029 **1418
تنظیم: فرهاد شرف پور ** مریم برزآبادی
آگاهی از آخرین اخبار اجتماعی و حوادث ایران و جهان در کانال تلگرام گروه اجتماعی ایرنا:
@irnaej
https://t.me/irnaej

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال