کشف 685 کیلوگرم مرفین در مرز سیستان و بلوچستان

زاهدان - ایرنا - فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان گفت: مرزداران استان در اقدامی موفقیت آمیز ضمن متلاشی کردن یک باند بزرگ قاچاق مواد مخدر در حوزه شهرستان مرزی میرجاوه 685 کیلوگرم مرفین را که قاچاقچیان در زیر رمل ها مخفی کرده بودند، کشف کردند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس سرتیپ دوم سعید کمیلی روز یکشنبه در تشریح این عملیات اظهار داشت: مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با اشرافیت اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان برای انتقال مقادیر قابل توجهی موادمخدر مخفی شده زیر رمل های قسمتی از منطقه مرزی ریگ ملک در فرصتی مناسب به عمق کشور، آگاه شدند که سریعا منطقه را زیر پوشش عملیاتی قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از اقدامات اطلاعاتی هدفمند و پایش های دقیق منطقه موفق شدند محل اختفای محموله مواد مخدر را که در محدوده منطقه ممنوعه مرزی انبار شده بود؛ شناسایی کنند.
فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان با اشاره به غافلگیری قاچاقچیان و ناتوانی آنها از هرگونه واکنش در برابر مرزداران تصریح کرد: مرزداران در پاکسازی محل موفق شدند 685 کیلوگرم مرفین را که زیر رمل ها مخفی شده بود کشف کنند.
این مقام ارشد مرزبانی سیستان وبلوچستان با بیان اینکه شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده در دستور کار است، افزود: امروز مرزنشینان بیش از گذشته همراه و همسو با نیروهای مرزبانی هستند و سوداگران مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان بدانند مرزنشینان و مرزداران با وحدت و اعتقاد قلبی به حفظ حریم امنیتی مرزهای جمهوری اسلامی ایران، مقتدرانه با هرگونه تخلف و اقدامات غیرقانونی مقابله و برخورد خواهند کرد.
8006**6081 خبرنگار: نرگس تیموری** انتشار دهنده: حیدر سرایانی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال