آتش سوزی ساختمان مسکونی در خیابان محبوب تهران 5 مصدوم داشت

تهران- ایرنا- سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حادثه آتش سوزی در یک ساختمان 4 طبقه مسکونی در خیابان محبوب مجاز خبر داد و گفت: در این حادثه 5 نفر دچار سوختگی و مصدومیت شدند.

سید جلال ملکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 4:25 دقیقه بامداد امروز حادثه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در خیابان محبوب مجاز خیابان ارجمندی به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: یک ساختمان 4 طبقه مسکونی که طبقات اول و دوم آن بصورت دوبلکس احداث شده بود در طبقه دوم آن آتش کاملا شعله ور و دود غلیظی این ساختمان را فرا گرفته بود.
ملکی با بیان اینکه آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش وارد عملیات نجات شدند ادامه داد: در محل آتش سوزی اعضای یک خانواده 3 نفره از جمله آقای 45 ساله (دچار سوختگی)؛ خانم 34 ساله و دختر 11 ساله دچار دود گرفتکی شده بودند که هر 3 مصدوم تحویل عوامل اورژانس شد.
وی خاطرنشان کرد: یک جوان 18 ساله نیز که در طبقات بالایی بود دچار دود گرفتگی شده بود که این فرد نیز تحویل عوامل اورژانس شد.
ملکی یادآور شد: در این حادثه یک آتش نشان نیز بر اثر برخورد با جسم سنگین دچار مصدومیت شد که آتش نشانان هر 5 مصدوم این حادثه را تحویل عوامل اورژانس دادند.
به گفته وی آتش خاموش و دود حاصل تخلیه و پس از ایمن سازی لازم آتش نشانان در ساعت 6:23 دقیقه به این عملیات پایان دادند.
ملکی اعلام کرد:علت این آتش سوزی را در دست بررسی است .
*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته در شبانه روز با کانال ایرنا استان تهران در تلگرام به نشانی IRNATEHRAN@ همراه شوید.
خبرنگار: سید جواد آل داود انتشاردهنده: موسی فعالیان
تهرام/1109/7243 / 1539

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال