تیم تهران قهرمان مسابقات بدمینتون دانش آموزان متوسطه دوم کشورشد

خمین - ایرنا - تیم تهران قهرمان بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر در مقطع متوسطه دوم سراسرکشور شد.

به گزارش ایرنا ، رقابت های قهرمانی مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر مقطع دوم متوسطه کشور در 2 سطح تیمی و انفرادی در خمین جریان داشت که در این مسابقات تیم البرز مقام دوم را کسب کرد و استان های سمنان و مازندران به صورت مشترک سوم شدند.
در بخش رقابت های انفرادی این مسابقات، نسیم صفایی، پریا اسکندری ازتهران به ترتیب مقام های اول و دوم را کسب کردند و کیمیا راغب از مازندران و آیدا شریعتی از کرمانشاه به صورت مشترک حائز رتبه سوم شدند.
دربخش رقابت های 2نفره نیز نازنین زمانی و الهه سفیدان از تهران قهرمان شدند، نازنین بشیری و مائده عزیزی از کرمانشاه مقام دوم بر سکوی دوم ایستادند و کیانا هاشمی و عسل فتوحی از استان البرز و پگاه شاکر، شیما شالیان از سمنان به صورت مشترک مقام سوم را از آن خود کردند.
210 ورزشکار در دور سوم مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور مقطع متوسطه دوم شامل 105 ورزشکار در رشته تنیس روی میز در قالب 15 تیم 7 نفره و 105 ورزشکار در رشته بدمینتون در قالب 15 تیم 7 نفره در خمین رقابت داشتند.
مسابقات بدمینتون در سالن دانشگاه آزاد خمین برگزار شد و مسابقات تنیس نیز در سالن 22 بهمن خمین در حال برگزاری است.
بیست و هشتمین دوره مسابقات ورزشی دانش آموزان دختر کشور در رشته های تنیس روی میز، بدمینتون و شطرنج از 16 تیر ماه در شهر خمین، آغاز و در حال اجرا است.
در این مسابقات یک هزار و 625 دانش آموز ورزشکار، مربی و سرپرست، داور و عوامل اجرایی در قالب 164 تیم ورزشی در دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول و دوم حضور دارند.
نفرات برتر این مسابقات به مسابقات جهانی و آسیایی اعزام می شوند.
7277/ 6013/خبرنگار: افسانه آروند***انتشاردهنده:مژگان حیدری

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال