قاضی عسکر:تلاش تمامی دست اندرکاران، برگزاری حج عزتمند و آرام است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در امورحج گفت: تمامی کارگزاران و عوامل اجرایی با اطمینان کامل برای برگزاری حج آرام و عزتمند در تلاش هستند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ازبعثه مقام معظم رهبری درحج، حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر با اشاره به اینکه امور اجرایی حج امسال روال طبیعی دارد، تاکید کرد: همه دست اندرکاران حوزه حج در تلاش هستند این مناسک معنوی آرام و عزتمند برگزار شود.
وی درنشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با اشاره به سفر رییس این سازمان به عربستان ابراز امیدواری کرد که مذاکرات حمید محمدی با وزیرحج عربستان مثبت و به آرامش بخشی بیشتر در فضای جامعه و میان زائران منجر شود.
سرپرست زائران ایرانی خانه خدا تاکید کرد: در این سفر توافقات قبلی مرور و نکات مورد نظرما که به تسهیل بیشتر کارها منجر می شود با طرف سعودی مطرح خواهد شد.
قاضی عسکر با بیان اینکه در همه حوزه های اجرایی از جمله حمل و نقل، اسکان، تغذیه و تدارکات روال طبیعی کارها ادامه دارد، تصریح کرد: تلاش تمامی عوامل اجرایی و ستادی و غیره برگزاری یک حج آرام و عزتمند است.
همچنین دراین نشست گزارشی از آخرین هماهنگی ها و اقدامات در حوزه های حمل و نقل هوایی، صدور روادید الکترونیکی و اعزام عوامل اجرایی عنوان کردند.
مشکلات موجود در اعزام، اسکان، تغذیه، بهداشت هتل ها و بازگشت زائران عتبات عالیات از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
اجتمام*1933*1724
تنظیم: بهروز سلطانیان * انتشار: حسین فتح الهی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال